Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Zawody Barbórkowe – Sanok 2018 (WYNIKI)


Wyniki 
format_list_numbered

Ponad 70 zawodników wzięło udział w corocznych Zawodach Barbórkowych w łyżwiarstwie szybkim, odbywających się na torze lodowym Błonie w Sanoku.

Zawody Barbórkowe są wpisane w tradycję Sanockiego Klubu Łyżwiarskiego „GÓRNIK”. W tegorocznej edycji zdobywcami „Lampy Górniczej” zostali łyżwiarze szybcy Pilicy Tomaszów Maz.: Karolina Gąsecka i Mateusz Owczarek. Karolina była najszybsza we wszystkich czterech swoich startach, natomiast Mateusz zwyciężył na trzech dystansach.

Spośród Sanoczan najlepiej zaprezentowała się Klaudia Lorenc, która trzykrotnie zajmowała miejsca w pierwszej dziesiatce. Szymon Zegarowicz był szósty na 1000 m, a Mateusz Tokarski 9. na tym samym dystansie.

Miejsca zawodników SKŁ Górnik Sanok

Kobiety
500 m
8. Klaudia Lorenc – 44.93
27. Nikola Maślanka – 50.02
28. Karolina Jagniszczak – 50.45
35. Jagoda Matuła – 53.76
39. Maja Bodnar – 55.90
41. Dominika Śnieżek – 1:10.55
1500 m
9. Klaudia Lorenc – 2:24.03
26. Nikola Maślanka – 2:41.48
29. Karolina Jagniszczak – 2:46.78
33. Jagoda Matuła – 2:57.11
37. Maja Bodnar – 3:05.46
39. Dominika Śnieżek – 3:07.56
41. Martyna Gontek – 3:13.19
500 m
16. Karolina Jagniszczak – 49.65
17. Nikola Maślanka – 49.85
21. Jagoda Matuła – 52.83
26. Maja Bodnar – 54.97
28. Martyna Gontek – 57.98
29. Dominika Śnieżek – 59.57
1000 m
12. Klaudia Lorenc – 1:32.78
24. Nikola Maślanka – 1:40.60
26. Karolina Jagniszczak – 1:43.17
31. Jagoda Matuła – 1:48.69
39. Maja Bodnar – 1:56.27
40. Martyna Gontek – 1:59.95
41. Dominika Śnieżek – 2:04.73
3000 m
7. Klaudia Lorenc – 5:07.97

Mężczyźni
500 m
17. Szymon Zegarowicz – 42.24
18. Adrian Nalepka – 42.38
22. Mateusz Tokarski – 42.74
29. Tomasz Gontek – 52.93
1000 m
6. Szymon Zegarowicz – 1:25.31
9. Mateusz Tokarski – 1:27.73
14. Tomasz Gontek – 1:48.91
3000 m
12. Adrian Nalepka – 4:39.99
500 m
11. Szymon Zegarowicz – 41.93
12. Mateusz Tokarski – 42.52
14. Adrian Nalepka – 42.68
23. Oskar Podczerwiński – 53.71
24. Tomasz Gontek – 53.95
1500 m
17. Adrian Nalepka – 2:11.83
18. Szymon Zegarowicz – 2:12.39
24. Mateusz Tokarski – 2:18.83
30. Tomasz Gontek – 2:47.69

Więcej informacji z kategorii Łyżwiarstwo szybkie