XXIII Memoriał im. Józefa Gromka w szachach – WYNIKI


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

24 listopada odbył się XXIII Memoriał im. Józefa Gromka w szachach. Jego organizatorem był Katolicki Klub Sportowy Victoria w Stalowej Woli.

Partie szachowe rozgrywano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, każdy z zawodników miał na partię 15 minut.

W memoriale szachowym wystartowało 52 graczy ze Stalowej Woli, Zabrnia, Tarnobrzega, Sandomierza, Ostrowca Świętokrzyskiego, Kielc, Rzeszowa, Rudnika nad Sanem, Leżajska, Nowej Sarzyny, Lubartowa, Kolbuszowej, Gawłuszowic oraz z Nowego Sącza.

W grupie OPEN po 7 rundach zwycięzcą Memoriału został zawodnik Sandecji Nowy Sącz – Maciej Marszałek uzyskując 6,5 pkt, drugi był Wojciech Czarnecki  z TKszach Tarnobrzeg 5,5pkt., a  trzecie miejsce zajęła Barbara Trybowska z UKS Orlik Rudnik nad Sanem (5,5 pkt.).

W grupie juniorów zwycięzcą został Bartłomiej Brzozowski z Nowej Sarzyny,  2 miejsce zajął Filip Gemzik, a trzeci był Wojciech Okręt z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Z kolei w grupie najmłodszych zwycięzcą został Tomasz Procnal z Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli, 2. miejsce zajął Miłosz Mazurkiewicz z UKS SP 1 Leżajsk, a trzeci był Michał Rzeszowiak z TKszach Tarnobrzeg.

Źródło: KKS Victoria Stalowa Wola