XXII Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy (WYNIKI)


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

W dniach 14-17 marca w Stalowej Woli rozegrano XXII Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy. W turnieju udział wzięło blisko 90 lekarzy z całej Polski.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 

Gra pojedyncza kobiet do 45 lat
1) Agata Wojciuk (Łuków)
2) Aleksandra Kruk (Lublin)
3) Aleksandra Krasowska (Warszawa)

Gra pojedyncza kobiet 45+
1) Anna Komar (Wrocław)
2) Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce)
3) Katarzyna Kosikowska-Skowron (Tarnobrzeg)

Gra pojedyncza kobiet 55+
1) Małorzata Pawelec – Wojtalik (Poznań)
2) Dorota Grudzień (Kielce)
3) Małgorzata Olszewska – Kozińska (Łódź)

Gra pojedyncza kobiet 60+
1) Renata Banaś-Samson (Jastrzębie Zdrój)
2) Bożena Klimczyk (Dąbrowa Górnicza)
3) Rozalia Szafranek (Chełm)

Gra pojedyncza mężczyzn do 35 lat (Open)
1) Marcin Pokrzywnicki (Zabrze)
2) Marcin Zbożeń (Kielce)
3) Tomasz Wanielista (Pułtusk)
3) Mateusz Brózda (Myślenice)

Gra pojedyncza mężczyzn 35+
1) Marcin Krywiak (Wrocław)
2) Bartłomiej Ptak (Będzin)
3) Rafał Galik (Sanok)

Gra pojedyncza mężczyzn 45+
1) Marcin Bukiewicz (Sędziszów Małopolski)
2) Mariusz Dereń (Leżajsk)
3) Robert Telega (Kraków)
3) Zbigniew Żęgota (Olsztyn)

Gra pojedyncza mężczyzn 50+
1) Paweł Łysikowski (Krosno)
2) Jacek Kowal (Stalowa Wola)
3) Lech Borkowski (Gubin)
3) Robert Kowalczyk (Łódź)

Gra pojedyncza mężczyzn 55+
1) Wojciech Pietrzak (Łowicz)
2) Roman Sadowski (Opole)
3) Wiesław Bąba (Kolbuszowa)
3) Jerzy Hakuba (Tarnowskie Góry)

Gra pojedyncza mężczyzn 60+
1) Marek Pudełko (Wrocław)
2) Tomasz Maziak (Legnica)
3) Marek Kintzi (Kalisz)
3) Andrzej Sokołowski (Pawłów)

Gra pojedyncza mężczyzn 65+
1) Zdzisław Hrynkiewicz (Białystok)
2) Kazimierz Bujak (Dębica)
3) Roman Pawlas (Katowice)
3) Daniel Leończyk (Łódź)

Gra pojedyncza mężczyzn 70+
1) Ignacy Lubiński (Toruń)
2) Wojciech Kolanko (Krosno)
3) Krzysztof Michałowski (Lublin)

Gra pojedyncza mężczyzn 75+
1) Zdzisław Nanowski (Opole)
2) Józef Safian (Zielona Góra)
3) Zdzisław Plicner (Jarosław)

Gra pojedyncza mężczyzn 80+
1) Bogdan Solarski (Rzeszów)
2) Stanisław Świerad (Wrocław)

Gra podwójna kobiet 45+
1) Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce)/Anna Komar (Wrocław)
2) Dorota Grudzień (Kielce)/Małgorzata Pawelec-Wojtalik (Poznań)
3) Renata Banaś-Samson (Jastrzębie Zdrój)/Bożena Klimczyk (Dąbrowa Górnicza)
3) Małgorzata Olszewska-Kozińska (Łódź)/Katarzyna Kosikowska-Skowron (Tarnobrzeg)

Gra podwójna mężczyzn (Open):
1) Rafał Galik (Sanok)/Bartłomiej Ptak (Będzin)
2) Wojciech Pietrzak (Łowicz)/Marcin Pokrzywnicki (Zabrze)
3) Mateusz Brózda (Myślenice)/Michał Sajdek (Stalowa Wola)

Gra podwójna mężczyzn 45-55+
1) Marcin Krywiak (Wrocław)/Alfred Micał (Stalowa Wola)
2) Marcin Bukiewicz (Sędziszów Małopolski)/Mariusz Dereń (Leżajsk)
3) Robert Kowalczyk (Łódź)/Robert Telega (Kraków)
3) Andrzej Semczuk (Lublin)/Zbigniew Żęgota (Olsztyn)

Gra podwójna mężczyzn 55-65+
1) Tomasz Maziak (Legnica)/Stanisław Woźniak (Budry)
2) Wiesław Bąba (Kolbuszowa)/Jarosław Marzec (Mielec)
3) Mariusz Cios (Lublin)/Jerzy Hakuba (Tarnowskie Góry)
3) Roman Sadowski (Opole)/Aleksander Skop (Toruń)

Gra podwójna mężczyzn 65+
1) Daniel Leończyk (Łódź)/Kazimierz Bujak (Dębica)
2) Ignacy Lubiński (Toruń)/Krzysztof Michałowski (Lublin)
3) Zdzisław Hrynkiewicz (Białystok)/Jerzy Sobel (Wodzisław Śląski)
3) Roman Pawlas (Katowice)/Jerzy Talarczyk (Białystok)

Gra podwójna mężczyzn 75+
1) Zbigniew Nanowski (Opole)/Zdzisław Plicner (Jarosław)
2) Józef Safian (Zielona Góra)/Bogdan Solarski (Rzeszów)

Gra mieszana do 100 lat
1) Agata Wojciuk (Łuków)/Marcin Pokrzywnicki (Zabrze)
2) Aleksandra Kruk (Lublin)/Mariusz Dereń (Leżajsk)
3) Aleksandra Krasowska (Warszawa)/Andrzej Jakubczyk (Warszawa)

Gra mieszana do 100 lat
1) Anna Komar (Wrocław)/Robert Kowalczyk (Łódź)
2) Małgorzata Pawelec-Wojtalik (Poznań)/Marcin Krywiak (Wrocław)
3) Dorota Grudzień (Kielce)/Lech Borkowski (Gubin)
3) Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce)/Andrzej Semczuk (Lublin)