Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Wyniki

Mistrzostwa Województwa w Warcabach

Informacja

Oto wyniki mistrzostw:
XVIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Warcabach 100-polowych

Kategoria seniorek:
1. Zaborniak Natalia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
2. Zaborniak Klaudia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Krzyśkowska Sylwia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
4. Bosak Zuzanna MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
5. Hulak Kinga LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
6. Żuk Angelika LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
7. Borowiec Teresa PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl
8. Kornaga Amelia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
9. Kornaga Klara LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
10. Poliniewicz Helena PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl

Kategoria seniorów:
1. Gazda Jakub LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
2. Puchała Maksym LKS Grom Złota Dama Poczesna (woj. śląskie)
3. Bajdak Józef KSNiS „HETMAN” Lublin
4. Sitarz Zenon PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl
5. Nesterak Wiktor LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
6. Walat Ryszard PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl
7. Malec Łukasz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
8. Mańczak Dawid MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
9. Weber Tobiasz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
10. Krzyśkowski Paweł LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój

Kategoria dziewcząt (ur. 2006 i młodsze):
1. Hulak Kinga LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
2. Kornaga Amelia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Nazarko Julia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój

Kategoria chłopców (ur.2006 i młodsi):
1. Malec Łukasz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
2. Weber Tobiasz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
3. Jarapud Adrian SGU „ORZEŁ” Lubaczów

II Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Warcabach 100-polowych w Grze Błyskawicznej:

Kategoria seniorek:
1. Zaborniak Natalia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
2. Zaborniak Klaudia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Żuk Angelika LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
4. Hulak Kinga LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
5. Kornaga Klara LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
6. Krzyśkowska Sylwia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój

Kategoria seniorów:
1. Gazda Jakub LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
2. Nesterak Wiktor LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Puchała Maksym LKS Grom Złota Dama Poczesna (woj. śląskie)
4. Szczybyło Michał MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
5. Bajdak Józef KSNiS „HETMAN” Lublin
6. Sitarz Zenon PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl

Kategoria dziewcząt (ur. 2006 i młodsze):
1. Hulak Kinga LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
2. Krzych Kinga MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
3. Kornaga Amelia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój

Kategoria chłopców (ur.2006 i młodsi):
1. Weber Tobiasz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
2. Ważny Maciej Gerard SGU „ORZEŁ” Lubaczów
3. Siteń Dawid SGU „Orzeł” Lubaczów

Szczegóły

Data:
26-28.08.2016
Miejsce:
Głuchów
Sport:
Warcaby

WYNIKI


<< POWRÓT