Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

poniedziałek, 18 grudnia 2017

Warcabiści walczyli o „Złoty Liść Dębu”


W Cewkowie odbył się II Turniej Warcabowy o „Złoty Liść Dębu”. Głównym organizatorem była Sekcja Warcabowa Stowarzyszenia „Pomóżmy Razem” w Starym Dzikowie.

W turnieju wystartowało 86 zawodników, którzy rywalizowali w kategoriach  2006, 2009 i 2012 i młodsi.

Wyższe kategorie warcabowe zdobyli: IV – Katarzyna Petryniak (Unia), Oliwia Gancarz (Czarni), V- Radosław Osiowy (Czarni), Amelia Szpunar (Czarni), Filip Pachla (Unia).

Końcowa klasyfikacja II Turnieju Warcabowego o „Złoty Liść Dębu”:
– kategoria chłopców (2012 rok i młodsi):
1. Radosław Osiowy – SGU „Czarni” Oleszyce
2. Michał Halesiak – SW Stowarzyszenia „Pomóżmy Razem” Stary Dzików
3. Nataniel Kopciuch – Krowica Lasowa
4. Łukasz Śliwa – SW Stowarzyszenia „Pomóżmy Razem” Stary Dzików
5. Karol Szpunar – SGU „Czarni” Oleszyce

– kategoria dziewcząt (2012 rok i młodsze):
1. Oliwia Gancarz – SGU „Czarni” Oleszyce
2. Milena Pelc – SGU „Czarni” Oleszyce
3. Zuzanna Buksak – SGU „Czarni” Oleszyce
4. Julia Janusz – SGU „Czarni” Oleszyce
5. Lena Petraszko – SGU „Czarni” Oleszyce

–  kategoria chłopców (2009 i młodsi):
1. Mateusz Hanasiewicz – MUKS „Libero” Basznia Dolna
2. Hubert Goraj – SW Stowarzyszenia „Pomóżmy Razem” Stary Dzików
3. Alan Ciurko – SW Stowarzyszenia „Pomóżmy Razem” Stary Dzików
4. Filip Pachla – LKS „Unia” Horyniec-Zdrój
5. Norbert Ludwik – MUKS „Libero” Basznia Dolna

– kategoria dziewcząt (2009 i młodsze):
1. Julia Banaś – LKS „Unia” Horyniec-Zdrój
2. Justyna Janusz – SGU „Czarni” Oleszyce
3. Jagoda Kozicka – SW Stowarzyszenia „Pomóżmy Razem” Stary Dzików
4. Katarzyna Petryniak – LKS „Unia” Horyniec-Zdrój
5. Maja Ozimek – SW Stowarzyszenia „Pomóżmy Razem” Stary Dzików

– kategoria chłopców (2006 i młodsi):
1. Patryk Żak – MUKS „Libero” Basznia Dolna
2. Łukasz Malec – MUKS „Libero” Basznia Dolna
3. Dawid Siteń – SGU „Orzeł” Lubaczów
4. Maciej Kisyk – MUKS „Libero” Basznia Dolna
5. Bartłomiej Szymeczko – LKS „Unia” Horyniec-Zdrój

– kategoria dziewcząt (2006 i młodsze):
1. Kinga Hulak – LKS „Unia” Horyniec-Zdrój
2. Kinga Krzych – MUKS „Libero” Basznia Dolna
3. Julia Nazarko – LKS „Unia” Horyniec-Zdrój
4. Wiktoria Węgrzyn – LKS „Unia” Horyniec-Zdrój
5. Julia Nieckarz – SW Stowarzyszenia „Pomóżmy Razem” Stary Dzików

Link do zdjęć: TUTAJ

Link do plików turniejowych: Kadetki, Kadeci, Orliki

Więcej informacji z kategorii Warcaby