VI Memoriał Jerzego Szczerbatego w Tarnobrzegu


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl
Strona z wynikami 
format_list_numbered

W Tarnobrzegu odbył się VI Memoriał Jerzego Szczerbatego – Puchar Ziemi Tarnobrzeskiej w pływaniu. Oto szczegółowe wyniki.

W Memoriale wzięło udział 160 pływaków z 13 klubów. Najlepszymi zawodnikami zostali:

  • Dziewczęta 12-13 lat – Natalia Szopa (CSTR Strzyżów)
  • Dziewczęta 14-15 lat – Paula Gawron (CSTR Strzyżów)
  • Dziewczęta 16 lat i starsi – Marta Szopa (CSTR Strzyżów)
  • Chłopcy 12-13 lat – Oskar Jaszczor (KS Swim2Win Krosno)
  • Chłopcy 14-15 lat – Antoni Horodyński (UKP Gryf Dębica)
  • Chłopcy 16 lat i starsi – Maksymilian Cerlich (MKS Ikar Mielec)

W klasyfikacji klubowej zwyciężył Ikar Mielec, przed Sokołem Rzeszów i Delfinem Tarnobrzeg.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych konkurencji.

Zwycięzcy

Dziewczyny 12-13 lat

50 m dow. – Julia Cyran (KP Sokół Rzeszów) – 29.76
100 m dow. – Natalia Szopa (CSTR Strzyżów) – 1:04.36
50 m klas. – Zuzanna Stańczyk (Sp Motyl MOSiR Stalowa Wola) – 39.55
100 m klas. – Zuzanna Gawełko (UKS Trójka Puławy) – 1:21.25
50 m mot. – Patrycja Ziobro (CSTR Strzyżów) – 34.07
100 m mot. – Patrycja Ziobro (CSTR Strzyżów) – 1:13.62
50 m grzb. – Julia Cyran (KP Sokół Rzeszów) – 33.25
100 m grzb. – Julia Cyran (KP Sokół Rzeszów) – 1:10.89
100 m zm – Julia Cyran (KP Sokół Rzeszów) – 1:13.95
200 m zm. – Maja Tchórzewska (MKS Ikar Mielec) – 2:39.05

Dziewczyny 14-15 lat

50 m dow. – Paula Gawron (CSTiR Strzyżów) – 27.07
100 m dow. – Gabriela Iżewska (Sp Motyl MOSiR Stalowa Wola) – 1:02.75
50 m klas. – Gabriela Iżewska (Sp Motyl MOSiR Stalowa Wola) – 36.94
100 m klas. – Marta Szopa (CSTR Strzyżów) – 1:11.67
50 m mot. – Paula Gawron (CSTR Strzyżów) – 29.45
100 m mot. – Oliwia Trojnacka (MKS Ikar Mielec) – 1:10.56
50 m grzb. – Paula Gawron (CSTR Strzyżów) – 30.01
100 m grzb. – Patrycja Szaraniec (UKP Gryf Dębica) – 1:10.97
100 m zm – Paula Gawron (CSTR Strzyżów) – 1:06.16
200 m zm. – Paula Gawron (CSTR Strzyżów) – 2:23.67

Dziewczyny 16 lat i starsi

50 m dow. – Oliwia Cerlich (MKS Ikar Mielec) – 28.20
100 m dow. – Oliwia Cerlich (MKS Ikar Mielec) – 1:00.14
50 m klas. – Marta Szopa (CSTR Strzyżów) – 33.63
50 m mot. – Aleksandra Niemiec (MUKP Fala Ropczyce) – 29.43
100 m mot. – Oliwia Cerlich (MKS Ikar Mielec) – 1:06.18
50 m grzb. – Wiktoria Malec (MKS Ikar Mielec) – 31.50
100 m grzb. – Wiktoria Malec (MKS Ikar Mielec) – 1:05.83
100 m zm – Marta Szopa (CSTR Strzyżów) – 1:06.14
200 m zm. – Oliwia Cerlich (MKS Ikar Mielec) – 2:23.64
4 x 50 m zm. – CSTR Strzyżów (Gawron, Piejko, M.Szopa, N.Szopa) – 2:02.55
6 x 50 m mieszane – MKS Ikar Mielec (Tchórzewska, Marcinek, Blicharz, O.Cerlich, Trojnacka, M.Cerlich) – 2:51.54

Chłopcy 12-13 lat

50 m dow. – Oskar Jaszczor (KS Swim2Win Krosno) – 28.62
100 m dow. – Oskar Jaszczor (KS Swim2Win Krosno) – 1:03.50
50 m klas. – Mikołaj Wilk (MKS Ikar Mielec) – 38.29
100 m klas. – Mikołaj Wilk (MKS Ikar Mielec) – 1:21.75
50 m mot. – Oskar Jaszczor (KS Swim2Win Krosno) – 31.89
100 m mot. – Oskar Jaszczor (KS Swim2Win Krosno) – 1:13.12
50 m grzb. – Maksym Nowak (Sp Motyl MOSiR Stalowa Wola) – 35.13
100 m grzb. – Maciej Stanisz (MKS Ikar Mielec) – 1:17.39
100 m zm – Michał Dyńka (Sp Motyl MOSiR Stalowa Wola) – 1:16.29
200 m zm. – Maciej Stanisz (MKS Ikar Mielec) – 2:40.28

Chłopcy 14-15 lat

50 m dow. – Antoni Horodyński (UKP Gryf Dębica) – 25.38
100 m dow. – Antoni Horodyński (UKP Gryf Dębica) – 55.57
50 m klas. – Michał Ginalski (KS Swim2Win Krosno) – 33.02
100 m klas. – Maksymilian Cerlich (MKS Ikar Mielec) – 1:02.41
50 m mot. – Jakub Rynkiewicz (KP Sokół Rzeszów) – 27.67
100 m mot. – Jakub Rynkiewicz (KP Sokół Rzeszów) – 1:03.81
50 m grzb. – Jakub Rynkiewicz (KP Sokół Rzeszów) – 30.03
100 m grzb. – Liberto Marcinek (MKP Ikar Mielec) – 1:05.79
100 m zm – Adam Procnal (Sp Motyl MOSiR Stalowa Wola) – 1:06.47
200 m zm. – Jakub Rynkiewicz (KP Sokół Rzeszów) – 2:25.31

Chłopcy 16 lat i starsi

50 m dow. – Maksymilian Cerlich (MKS Ikar Mielec) – 24.34
100 m dow. – Maksymilian Cerlich (MKS Ikar Mielec) – 52.87
50 m klas. – Maksymilian Cerlich (MKS Ikar Mielec) – 28.98
50 m mot. – Jakub Rynkiewicz (KP Sokół Rzeszów) – 27.67
100 m mot. – Maksymilian Cerlich (MKS Ikar Mielec) – 57.69
50 m grzb. – Dawid Książnicki (MKS Ikar Mielec) – 27.77
100 m grzb. – Dawid Książnicki (MKS Ikar Mielec) – 1:00.09
100 m zm – Dawid Książnicki (MKS Ikar Mielec) – 59.71
200 m zm. – Szymon Szczepaniak (KP Sokół Rzeszów) – 2:20.34
4 x 50 m zm. – MKS Ikar Mielec – 1:56.70

 

Fot.: UKS „Delfin” Tarnobrzeg