Trzy medale zapaśników Stali Rzeszów (VIDEO)

W Bydgoszczy odbyły się Mistrostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym. Trzy razy na podium stawali zawodnicy rzeszowskiej Stali.

Sześcioosobowa reprezentacja Stali Rzeszów wróciła z Mistrzostw z trzema medalami. Rolę faworyta bez problemu udźwignął Kamil Kościółek. Rzeszowianin, walczący w kategorii do 125 kg, stoczył w Bydgoszczy trzy pojedynki i wszystkie wygrał przed czasem przez przewagę techniczną. W finale pokonał zawodnika gospodarzy, dwukrotnego olimpijczyka Bartłomieja Bartnickiego 12:2 i zdobył złoto.

Brązowe medale wywalczyli dwaj inni „Stalowcy”. Na najniższym stopniu podium stanęli Jakub Mendrala w kategorii 86 kg, a Mateusz Nowak w kategorii 97 kg.

Poniżej możecie zobaczyć walkę finałową w wadze 125 kg pomiędzy Bartłomiejem Bartnickim i Kamilem Kościółkiem.