Świetny weekend tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg

Pracowity i obfitujący w dobre wyniki weekend zanotowali tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg.

W Gdańsku rozegrano 3. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Zawodnicy IKS Jezioro Tarnobrzeg wywalczyli dwa złote, dwa srebrne oraz trzy brązowe medale. Emilia Kotarska w klasie łączonej 1-5 wózki kobiet wywalczyła 1 miejsce, Paweł Mazuryk wygrał klasę 8, Jerzy Zajdel w klasie 11 przegrał w finale, podobnie jak Janusz Chamot. Piotr Sokalski, Paweł Włodyka oraz Mariusz Matejek kończą na najniższym stopniu podium.

Zawodnicy IKS Tarnobrzeg stawali na podium także w innych zawodach. W Nowej Sarzynie Sylwia Stala zwyciężyła w 2 Grand Prix Podkarpacia Młodzików, w Bilczy Jakub Łoch wygrał 2. Grand Prix Amatorów
natomiast duet rodzinny Sylwia i Krzysztof Stala zwyciężyli w Grodzisku Mazowieckim w turnieju ATS w kategorii Turniej Rodzinny rozgrywanego w cyklu Ogólnopolskich Grand Prix Turniejów Rodzinnych.

Źródło: IKS Jezioro Tarnobrzeg