wtorek, 23 stycznia 2018

Sukces Heleny Karabanowskiej na Pucharze Polski

W dniach 15-16 luty br. w Białce Tatrzańskiej w ramach Młodzieżowego Pucharu Polski 2015/2016 Tauron Bachleda-Ski rozegrano Puchar Kotelnicy w narciarstwie alpejskim. Helena Karabanowska była trzecia w slalomie gigancie.

Dla reprezentującej UKN Laworta Ustrzyki Dolne Helenki, startującej w kategorii juniorek B, to bardzo duży sukces.

Jej brat Piotrek w grupie Juniorów B zajął 14 miejsce. Duże szanse na dobry wynik miał Bruno Łukaszyk, który po I przejeździe plasował się na IV miejscu, ale nieudany II przejazd wykluczył go z zawodów. W grupie juniorek C kolejna nasza reprezentantka Oliwia Kądziołka zajęła 18 miejsce

W I dniu zawodów (15.02) również rozegrano slalom gigant. Karabanowska zajęła 13 miejsce, Bruno Łukaszyk 11, a Piotr Karabanowski 14 miejsce. W grupie Juniorek C Ola Miszczak zajęła 15 miejsce, a Oliwia Kądziołka 21.

Źródło: Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski