Stalowowolski narybek najlepszy na Halowych Mistrzostwach Podkarpacia U12 i U14


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl
Strona z wynikami 
format_list_numbered

W Mielcu odbyły się ostatnie zawody lekkoatletyczne w sezonie halowym – Mistrzostwa Województwa Dzieci Starszych (U-14) i Dzieci Młodszych (U-12).

W Mistrzostwach wystartowało 340 zawodników z całego regionu, w tym przedstawiciele grup naborowych programu „Lekkoatletyka dla każdego!”.

Z największą liczbą medali wrócili zawodnicy KKS Victoria Stalowa Wola, którzy wywalczyli aż 14 medali, w tym 4 złote. O dwa medale mniej zdobyli przedstawiciele LKS Stali Mielec i CWKS Resovii.

Halowi Mistrzowie Woj. Podkarpackiego Dzieci Młodszych (U-12):

Kobiety
60 m: Martyna Ostrowska (KS Komunalni Sanok) – 9.11
300 m: Martyna Ostrowska (KS Komunalni Sanok) – 57.14
600 m: Karolina Zięba (MKS Stal Nowa Dęba) – 2:12.38
w dal: Amelia Grabińska (LKS Stal Mielec) – 4.03

Mężczyźni
60 m: Oskar Niezgoda (Olimp Góra Motyczna) – 9.10
300 m: Nikodem Jaskot (Stal Nowa Dęba) – 55.75
600 m: Karol Kaszany (Halicz Ustrzyki Dolne) – 2:02.08
w dal: Tomasz Myśliwiec (LKS Stal Mielec) – 4.25

Halowi Mistrzowie Woj. Podkarpackiego Dzieci Starszych (U-14):

Kobiety
60 m: Kornelia Butryn (KKS Victoria Stalowa Wola) – 8.45
300 m: Kornelia Butryn (KKS Victoria Stalowa Wola) – 50.52
600 m: Zuzanna Milczanowska (Stal nowa Dęba) – 1:58.49
60 m ppł:  Karolina Szczepanik (CWKS Resovia) – 10.96
w dal: Magdalena Fusiarz (KKS Victoria Stalowa Wola) – 4.48
wzwyż: Karolina Szczepanik (CWKS Resovia) – 1.35

Mężczyźni
60 m: Mateusz Ziobro (LKS Stal Mielec) – 8.29
300 m: Marek Krykałowski (KKS Victoria Stalowa Wola) – 48.74
600 m: Radosław Klinger (Tempo 5 Przemyśl) – 1:51.00
60 m ppł: Radosław Moskwa (CWKS Resovia) – 10.81
w dal: Mateusz Ziobro (LKS Stal Mielec) – 4.95

Klasyfikacja medalowa Mistrzostw

Lp.Klub
Złoto
Srebro
Brąz
Razem
1KKS Victoria Stalowa Wola
4
4
6
14
2LKS Stal Mielec
4
3
5
12
3CWKS Resovia Rzeszów
3
4
5
12
4Stal Nowa Dęba
3
1
1
5
5KS Komunalni Sanok
2
1
3
6UKS Tempo 5 Przemyśl
1
2
3
7MUKLA Dębica
1
1
1
3
8Halicz Ustrzyki Dolne
1
1
2
9UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
1
1
KKB MOSiR Krosno
1
1
11Lubaczów
1
1