Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

"Okiem sportowca"

Ewelina Marcisz zaprasza na warsztaty

Niedawno zakończyła karierę sportową, ale ze sportem się nie rozstała. Teraz chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z Wami.

Ewelina Marcisz: Teleexpress z ostatniego czasu

„Chwilę mnie tutaj nie było, ale był to dla mnie czas w którym się troszeczkę działo. Ktoś kiedyś powiedział, że życie to ciągła nauka – i ja to potwierdzam…”

Oliwia Sybicka na Kids Day na Roland Garros

Niemal od samego początku śledzimy rozwijającą się karierę Oliwii Sybickiej. Tym razem zapraszamy na jej relację z wizyty w Paryżu na kortach Rolanda Garrosa. Jeszcze jako kibic…

Ewelina Marcisz: Chwila wspomnień z IO

„Zapraszam wszystkich do wybrania się ze mną w podróż w… w przeszłość! Opowiem o tym dobrym, co mnie spotkało w Korei jak i w skrócie o przygotowaniach do najważniejszego sezonu mojego życia.”

Oliwia Sybicka: Do zobaczenia na Wimbledonie

Ma 8 lat, blisko 130 rozegranych turniejów i ponad 600 meczów. Oliwia Sybicka, utalentowana tenisistka z Kolbuszowej oraz jej mama Agnieszka opowiedziały nam o kulisach narodzin gwiazdy.

Sichuan – tam gdzie możesz poczuć smak ognia

„W dniach 7-11.11.2017 r. w Chinach, w miejscowości Emei  (prowincja Sichuan), miały miejsce 7. Mistrzostwa Świata Kung Fu. Wzięło w nich udział ponad 4 tys. zawodników z 52 krajów, którzy startowali w tzw. konkurencjach tradycyjnych.”

Igor Kopala: „Czuję, że zaczynam skakać wzwyż”

Jest młody, utalentowany i pracowity. Rekordem życiowym rozpoczął sezon, w którym będzie rywalizował z najlepszymi zawodnikami na świecie. Igor Kopala opowiedział nam o sobie i o planach na ten rok.

Starsze wpisy››