Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Karate

Maja Wajda zwycięża w Pucharze Europy

W stolicy Mołdawii Kiszyniowie odbyły się 17. Otwarte Mistrzostwa Europy Open oraz Puchar Europy w Kyokushin Karate. Trzy medale wywalczyli karatecy Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate.

Sajdutka podwójną Mistrzynią Świata

Zawodniczka Akademii Karate Tradycyjnego w Rzeszowie Agnieszka Sajdutka zdobyła dwa złote medale podczas Mistrzostw Świata w karate tradycyjnym rozgrywanych w kanadyjskim St. John’s.

Pięć medali karateków na Mistrzostwach Polski

Ponad 240 zawodników z 81 klubów z całej Polski wzięło udział w Mistrzostwach Polski Kyokushin Open seniorów i Juniorów, które odbyły się w Tarnowskich Górach. Pięć razy na podium stawali nasi reprezentanci.

Małgorzata Kipczak Młodzieżową Mistrzynią Polski

W Opolu rozegrano XXIX Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Tradycyjnym Karate-Do. W zawodach wystartowało 350 zawodników i zawodniczek z 53 klubów z całego kraju.

Monika Zielińska Mistrzynią Europy

We Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Shinkyokushin Juniorów i Seniorów. Karatecy z Podkarpacia wrócili z nich z czterema medalami.

Agnieszka Sajdutka zwyciężyła w PLKT

Agnieszka Sajdutka wygrała Polską Ligę Karate Tradycyjnego i będzie reprezentować Polskę na Pucharze Europy, który 1 czerwca odbędzie się w Gdańsku.

Starsze wpisy››