Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Rusza liga orlika w Tyczynie


Na tyczyńskim „Orliku” rusza piłkarska Ekstraliga drużyn sześcioosobowych. Wcześniej odbędą się tam kwalifikacje do Ligi Mistrzów Orlik Polska.

Rozpoczęły się zapisy do nowego sezonu piłkarskiej ligi szóstek – Extraliga Tyczyn. Inaugurację rozgrywek zaplanowano na 5 września. Liga będzie rozgrywana w poniedziałki i czwartki w godzinach wieczornych na tyczyńskim orliku. Zgłoszenia należy kierować pod nr 503 954 173 oraz e-mailowo: [email protected] do 2 września.

Przed startem ligi, w sobotę 3 września, na orliku w Tyczynie odbędzie się turniej o Puchar Koordynatora Orlik Polska Podkarpacie stanowiący kwalifikację do Mistrzostw Podkarpacia Ligi Mistrzów Orlik Polska (17 września). Zwycięstwo w Mistrzostwach da bilet do Finału Ligi Mistrzów Orlik Polska, który odbędzie się 22-24 września. W finale weźmie udział 18 najlepszych amatorskich drużyn w Polsce (zawodnicy mogą grać max w B-klasie). Oczywiście udział w turnieju jest w pełni darmowy, a organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie dla uczestników. Zgłoszenia – tel 503 954 173, e-mail: [email protected].

 

Więcej informacji z kategorii Piłka nożna