Rusz się na Wiosnę i „Zmierz się z Mistrzem”


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Nareszcie przyszła Wiosna, a więc idealny czas, aby wyjść z domu i się poruszać. Zapraszamy Was do wspólnej rywalizacji w doborowym gronie. Zmierzcie się z Danutą Cieślak i Michałem Bartusikiem.

Wiele osób chce aktywnie spędzać czas, ale często brakuje im motywacji i samodyscypliny. Dlatego PodkarpackiSport.pl organizuje wspólną zabawę w formie rywalizacji z wykorzystaniem aplikacji Endomondo urozmaiconej zadaniami specjalnymi (Regulamin poniżej).

Jednak nasza rywalizacja jest wyjątkowa. Dlaczego? Bo do zabawy zgodzili się dołączyć Mistrzowie. Znani, lubiani i popularni sportowcy z naszego regionu. Na pewno ich znacie: 

Danuta Cieślak

wielokrotna Mistrzyni Polski w lekkiej atletyce na dystansach 800 m, 1500 m i w przełajach, uczestniczka Mistrzostw Europy i Świata, Olimpijka z Rio de Janeiro.

Michał Bartusik

wielokrotny Mistrz Polski w judo, krajowy dominator w wadze 66 kg i 73 kg, reprezentant Polski, medalista Pucharów Świata i Pucharów Europy.

Każdy z nich jest mistrzem w swojej dyscyplinie. Teraz uchylą Wam rąbka tajemnicy tego jak wygląda ich trening i przygotowanie do najważniejszych startów w sezonie. W ramach naszej rywalizacji będą prezentować swoje wyniki w bieganiu, jeździe na rowerze lub innych formach aktywności. Obiecujemy, że namówimy ich również do specjalnych zadań. Jakich? To będzie niespodzianka.

Dajemy Wam niepowtarzalną okazję do sprawdzenia się w bezpośredniej rywalizacji z Mistrzami. Zobaczcie jak Wasze osiągnięcia wypadają na tle tych, którzy reprezentowali nasz kraj na wielkich imprezach sportowych (Mistrzostwach Polski, Europy i Świata, a nawet na Igrzyskach Olimpijskich).

Sama rywalizacja jednak będzie toczyła się między Wami. Celem zabawy jest aktywność sama w sobie, dlatego też to nie szybkość pokonywania dystansu, ale czas trwania aktywności jest najważniejszy. Możecie biegać, chodzić, jeździć na rowerze lub na rolkach. Im dłużej to będziecie robić tym lepiej. Macie czas do końca kalendarzowej Wiosny, czyli do 22 czerwca br.

Dodatkowo co kilka dni będą ogłaszane zadania specjalne, które dodadzą uczestnikom biorącym w nich udział cenne punkty, zamieniane finalnie na dodatkowy czas aktywności.

Nagrodą dla zwycięzcy w klasyfikacji końcowej będzie opaska fitness Xiaomi Me Band 2. Zgarnie ją ten kto będzie najbardziej aktywny we wszystkich formach naszej zabawy. Na bieżąco naszej stronie będziemy zamieszczać zestawienia, statystyki i podsumowania rywalizacji.

Przystąp do rywalizacji, baw się dobrze i bądź zwycięzcą. Każdy kilometr, każda minuta aktywności to punkt dla Twojego zdrowia, a takich punktów nigdy za wiele.

 

Regulamin rywalizacji „Zmierz się z Mistrzem”