Nowy Rok, Nowy PodkarpackiSport.pl


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Nowy wygląd, rozbudowana struktura, dodatkowe funkcjonalności – tak wchodzimy w Nowy Rok. Zobacz co oferuje Ci nowa strona Podkarpackiego Sportu.

Początek roku to okazja do zmian i nowego otwarcia. Wykorzystaliśmy ten moment i prezentujemy Wam nową lepszą wersję naszego serwisu. Jego głównym przesłaniem jest oszczędność czasu. Wszelkie udogodnienia sprowadzają się do zebrania jak największej ilości informacji w jak najbardziej kompaktowej formie, tak by przegląd tego co najważniejsze w sporcie zajmowął tylko krótką chwilkę.

Nowa struktura

Teraz przeglądanie wiadomości jest łatwiejsze i bardziej przejrzyste. Wszystkie wpisy zostały podzielone na trzy główne bloki: sporty zimowe, halowe i letnie. Kolejność tych bloków na stronie będzie się zmieniała w ciągu roku.

Na bieżąco pojawiać się będą również zdjęcia publikowane na naszym koncie na Instagramie. A dla ciekawych największych sukcesów zrobiliśmy zestawienie „Złoci medaliści”, w którym znajdują się tylko wpisy traktujące o tych sportowcach z Podkarpacia, którzy w ostatnim czasie stawali na najwyższym stopniu podium.

Powiązanie z wszystkimi naszymi stronami

Jak wiecie PodkarpackiSport.pl to nie tylko serwis informacyjny, ale także platforma do promocji zawodników, klubów i związków sportowych. Robimy to m. in poprzez tworzenie im stron internetowych. Teraz wszystkie nasze strony zostały połączone z głównym serwisem PodkarpackiSport.pl.

Każda z tych grup ma na stronie swoją sekcję: „Okiem sportowców”, „Ze związków”, „Z klubów”. W nich wpisy pojawiają się w momencie ich opublikowania na oryginalnych stronach. Dzięki temu w jednym miejscu możecie dokonać przeglądu tego, co dzieje się na wielu stronach i wybrać to co Was najbardziej interesuje.

Z ligowych aren

Wielokrotnie sugerowaliście, że brakuje u nas informacji z wydarzeń ligowych w regionie. Teraz już są. Syntetyczne zestawienie ostatnio rozegranych meczów pozwala błyskawicznie zrobić przegląd meczów podkarpackich drużyn.

Od piłki nożnej, przez siatkówkę i koszykówkę, po tenis stołowy, hokej na lodzie czy unihokej. Po kliknięciu wyniku zostaniecie przeniesieni do strony zawierającej szczegółowe informacje o danym meczu.

Newsletter

Czas jest dobrem ograniczonym. Jego brak może sprawić, że niektóre nasze informacje mogą Wam umknąć. W tym celu wprowadzamy Newsletter. W nim będziemy Wam wysyłać podsumowania wpisów, jakie w ostatnim okresie pojawiły się na naszych łamach. Zapraszamy do zapisania się do niego.

Ułatwienia dostępu

Accessibility

Pomyśleliśmy też o osobach starszych i niepełnosprawnych, którzy odwiedzają naszą stronę. W prawym górnym rogu strony znajdziecie ten znak. Po jego klknięciu pojawi się menu, które daje możliwość dopasowania wyglądu strony do własnych potrzeb: wielkość czcionki, obrazy szarości, negatyw itp.

Tymi zmianami rozpoczynamy proces rozbudowywania serwisu PodkarpackiSport.pl. Nowy wygląd jest jego pierwszym elementem. Kolejnych możecie się spodziewać w najbliższym czasie.