Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Motyl MOSiR Stalowa Wola najlepszy na Mistrzostwach Okręgu


Wyniki 
format_list_numbered

Pływacy klubu Motyl MOSiR Stalowa Wola  zdobyli najwięcej medali podczas rozegranych w Strzyżowie Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego Dzieci 10-11 lat w pływaniu.

W zawodach wzięło udział 217 dzieci z 14 klubów Podkarpacia. Wielu z nich poprawiło swoje rekordy życiowe. Najlepszy indywidualny wynik zawodów uzyskała Gabriela Iżewska (MOTYL MOSiR Stalowa Wola), która była najszybsza wśród 11-latków na 100 m stylem zmiennym (czas 1:23.47).

Pływacy z klubu ze Stalowej Woli wywalczyli w sumie aż 23 medale, w tym 9 złotych, 7 srebrnych i 7 brązowych.

  
Złoto
Srebro
Brąz
Razem
1.MOTYL MOSiR Stalowa Wola
9
7
7
23
2.UKS DELFIN Tarnobrzeg
8
1
9
3.UKP GRYF Dębica
6
5
7
18
4.UKS FREGATA Kolbuszowa
6
4
2
12
5.CSTR Strzyżów
4
2
5
11
6.KP SOKÓŁ Rzeszów
3
7
8
18
7.MOSiR WODNIK Krosno
1
5
1
7
8.KS Swim2win Krosno
1
1
2
4
9.PIRANIE SOSiR Nowa Dęba
4
2
6
10.MKP BOBRY Debica
1
2
3
11.MKS IKAR Mielec
1
1
2
12.UKS DELFINEK Ustrzyki D.
1
1

Najlepsze wyniki wg punktów:
Dziewcząt, 10 lat
1. ZYCH Łucja 06 UKS DELFIN Tarnobrzeg 100m grzbietowy 1:26.34 261
2. SZELC Aleksandra 06 MOSiR WODNIK Krosno 200m grzbietowy 3:11.92 244
3. GAWRON Karolina 06 CSTR Strzyżów 50m klasyczny 47.09 228
4. ADAMCZYK Karolina 06 KP SOKÓŁ Rzeszów 50m klasyczny 47.95 216
5. CHUCHLA Natalia 06 PIRANIE SOSiR Nowa Dęba 100m klasyczny 1:52.97 168
6. JONASZEK Julia 06 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 200m grzbietowy 3:42.22 157
6. CIESLA Emilia 06 UKP GRYF Dębica 50m dowolny 43.07 157
8. MIKODA Anna 06 UKS FREGATA Kolbuszowa 100m dowolny 1:35.37 153
9. URBAN Eliza 06 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 50m dowolny 44.53 142
10. KOKOSZA Izabela 06 KS Swim2win Krosno 50m dowolny 44.64 141

Dziewcząt, 11 lat
1. IŻEWSKA Gabriela 05 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 100m zmienny 1:23.47 326
2. MISA Sandra 05 UKP GRYF Dębica 200m dowolny 2:45.75 301
3. SZCZUDŁO Gabriela 05 UKS FREGATA Kolbuszowa 50m dowolny 35.20 287
4. SUDOŁ Anastazja 05 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 200m dowolny 2:49.16 283
5. BOLEK Tatiana 05 UKP GRYF Dębica 50m dowolny 35.53 279
6. TROJNACKA Oliwia 05 MKS IKAR Mielec 50m dowolny 35.62 277
7. PIOTROWSKA Karolina 05 CSTR Strzyżów 200m klasyczny 3:30.60 260
8. BYCZEK Karolina 05 PIRANIE SOSiR Nowa Dęba 50m dowolny 36.44 259
9. STACHOWICZ Ilona 05 MOSiR WODNIK Krosno 200m grzbietowy 3:09.59 253
10. GARBACZ Zuzanna 05 UKS DELFIN Tarnobrzeg 50m dowolny 37.98 229

Chłopców, 10 lat
1. WOJCIK Szczepan 06 UKS FREGATA Kolbuszowa 200m grzbietowy 3:08.41 178
2. SZOSTAK Michal 06 UKS FREGATA Kolbuszowa 200m dowolny 2:57.36 175
3. DOMINO Mikołaj 06 KP SOKÓŁ Rzeszów 50m dowolny 37.35 160
4. GRYZ Jakub 06 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 200m grzbietowy 3:16.94 156
5. BARAN Michał 06 KP SOKÓŁ Rzeszów 50m dowolny 37.74 155
6. CUDECKI Igor 06 UKP GRYF Dębica 50m dowolny 38.84 142
7. JASZCZOR Oskar 06 KS Swim2win Krosno 50m dowolny 39.14 139
8. HRYNISZYN Igor 06 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 50m dowolny 39.65 134
9. DYŃKA Michał 06 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 100m zmienny 1:39.87 130
10. DROGOŃ Maciej 06 CSTR Strzyżów 100m dowolny 1:28.80 129

Chłopców, 11 lat
1. SKULSKI Szymon 05 UKS DELFIN Tarnobrzeg 50m dowolny 31.10 278
2. SUROWANIEC Jakub 05 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 200m klasyczny 3:21.68 214
3. GODAWSKI Filip 05 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 50m dowolny 34.20 209
4. RYNKIEWICZ Jakub 05 KP SOKÓŁ Rzeszów 200m dowolny 2:49.35 202
5. URBAN Bartosz 05 PIRANIE SOSiR Nowa Dęba 200m dowolny 2:51.25 195
6. ZAWISZA Filip 05 UKP GRYF Dębica 200m dowolny 2:51.68 193
7. ŚWIECA Mateusz 05 KP SOKÓŁ Rzeszów 200m klasyczny 3:29.71 190
8. HADAŁA Mateusz 05 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 100m klasyczny 1:36.91 188
9. WILK Jakub 05 UKS FREGATA Kolbuszowa 50m dowolny 35.49 187
10. MAGUDER Hubert 05 PIRANIE SOSiR Nowa Dęba 100m klasyczny 1:38.12 182

Więcej informacji z kategorii Pływanie