Mistrzowie Podkarpacia do lat 18 w lekkiej atletyce 2019 (WYNIKI)


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

W Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów Młodszych (U-18) w lekkiej atletyce. Najwięcej medali pojechało do Rzeszowa.

Najwięcej tytuów mistrzowskich i w sumie medali zdobyli lekkoatleci CWKS Resovii. Stawali oni na podium aż 22 razy, w tym 12 razy na najwyższym jego stopniu.

Mistrzowie Podkarpacia U18

Juniorki U18

100 m Judyta Zwolińska (KKS Victoria Stalowa Wola) – 12.32
200 m Judyta Zwolińska (KKS Victoria Stalowa Wola) – 25.14
400 m Nikola Jędruszko (KKS Victoria Stalowa Wola) – 59.04
800 m Karolina Hazik (CWKS Resovia) – 2:18.36
1500 m Monika Kuźniar (CWKS Resovia) – 4:45.16
100 m ppł Agnieszka Szczepanik (CWKS Resovia) – 16.37
400 m ppł Agnieszka Szczepanik (CWKS Resovia) – 69.09
1500 m prz Karolina Smolarczyk (MKS Stal Nowa Dęba) – 5:39.25
w dal Aleksandra Tarnowska (CWKS Resovia) – 5.11
trójskok Aleksandra Tarnowska (CWKS Resovia) – 10.50
wzwyż Oliwia Molek (LKS Stal Mielec) – 1.45
kula Ewelina Tęcza (MKL Sparta Stalowa Wola) – 11.46
dysk Patrycja Herda (UKS Tempo 5 Przemyśl) – 34.68
młot (4kg) Natalia Ziółkowska (KKS Victoria Stalowa Wola) – 48.12
oszczep (500) Aleksandra Strzałka (MUKLA Dębica) – 31.00
chód 5000 m Julita Małaszewicz (LKS Stal Mielec) – 27:02.91
4×100 m KKS Victoria Stalowa Wola (Zwolińska, Waliłko, Jędruszko, Szymańska) – 51.21

Juniorzy U18

100 m Oliwer Wdowik (CWKS Resovia) – 10.83
200 m Kacper Szwedo (KKS Victoria Stalowa Wola) – 23.73
400 m Kacper Szwedo (KKS Victoria Stalowa Wola) – 52.18
800 m Jakub Kozdrański (CWKS Resovia) 1:59.33
1500 m Jakub Rogowski (CWKS Resovia) – 4:23.31
400 m ppł Jakub Sitek (CWKS Resovia) – 61.47
2000 m prz Piotr Mackiewicz (KS Komunalni Sanok) – 7:12.65
w dal Patryk Wolski (ULKS Technik Trzcinica) – 6.41
trójskok Patryk Wolski (ULKS Technik Trzcinica) – 12.47
wzwyż Marcin Witalec (CWKS Resovia) – 1.70
kula Mateusz Kopeć (KKS Victoria Stalowa Wola) – 16.27
dysk Michał Matyja (CWKS Resovia) – 53.35
młot Dawid Piłat (LKS Stal Mielec) – 76.28
oszczep (700) Michał Mierzwa (KKS Victoria Stalowa Wola) – 50.66
chód 10000 m Kamil Piecuch (LKS Stal Mielec) – 52:33.71

 

Klasyfikacja medalowa Mistrzostw Podkarpacia U18

Lp.Klub
Złoto
Srebro
Brąz
Razem
1CWKS Resovia Rzeszów
12
8
2
22
2KKS Victoria Stalowa Wola
8
3
3
14
3LKS Stal Mielec
5
4
6
14
4UKS Tempo 5 Przemyśl
2
8
3
13
5MKL Sparta Stalowa Wola
1
2
3
6
6MKS Stal Nowa Dęba
1
2
2
5
7ULKS Technik Trzcinica
1
1
2
8MUKLA Dębica
1
4
5
9KS Komunalni Sanok
1
1
2
10UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
3
1
4
11KKB MOSiR Krosno
2
2