Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

środa, 22 listopada 2017

Mistrzostwa Województwa w warcabach


W dniach 15-17 września br. w Horyńcu-Zdroju odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w warcabach 100-polowych. Oto wyniki.

XIX Indywidualne Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Seniorów i Seniorek w Warcabach 100-polowych oraz III Indywidualne Mistrzostwa Wo. Podkarpackiego Seniorów i Seniorek w Warcabach 100-polowych w Grze Błyskawicznej.

Organizatorami mistrzostw byli: Powiat Lubaczowski, Urząd Gminy w Horyńcu-Zdroju, Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy i LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój. Sędzią głównym turnieju była Ewa Żuk – sędzia techniczny FMJD a galę rozpoczęcia oraz zakończenia z rozdaniem nagród prowadził Mikołaj Mach.

Oto końcowe klasyfikacje (1-10 miejsce) ogólne i z podziałem na kategorie:

XIX Indywidualne Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Seniorów w Warcabach 100-polowych:
1. Paluch Piotr (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
2. Nesterak Wiktor (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
3. Bajdak Józef (KSNiS „HETMAN” Lublin)
4. Siteń Dawid (SGU „ORZEŁ” Lubaczów)
5. Krzyśkowski Paweł (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
6. Walat Ryszard (PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl)
7. Mańczak Dawid (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
8. Weber Tobiasz (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
9. Sysak Mateusz (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
10. Kowal Sebastian (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)

XIX Indywidualne Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Seniorek w Warcabach 100-polowych:
1. Zaborniak Klaudia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
2. Hulak Kinga (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
3. Zaborniak Natalia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
4. Kornaga Klara (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
5. Bosak Zuzanna (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
6. Krzych Kinga (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
7. Węgrzyn Wiktoria (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
8. Błaż Jagoda (SGU „CZARNI” Oleszyce)
9. Nazarko Julia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
10. Maksymiec Kinga (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)

Kategoria do lat 13 – chłopcy:
1. Siteń Dawid (SGU „Orzeł” Lubaczów)
2. Weber Tobiasz (MUKS „Libero” Basznia Dolna)
3. Sysak Mateusz (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
4. Kowal Sebastian (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
5. Basznianin Dawid (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
6. Błaż Dawid (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
7. Malec Łukasz (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
8. Kalmuk Filip (SGU „CZARNI” Oleszyce)
9. Skibicki Jakub (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
10. Adamek Mateusz (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)

Kategoria do lat 13 – dziewczęta:
1. Hulak Kinga (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
2. Kornaga Klara (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
3. Bosak Zuzanna (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
4. Krzych Kinga (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
5. Węgrzyn Wiktoria (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
6. Nazarko Julia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
7. Maksymiec Kinga (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
8. Kornaga Amelia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
9. Śliwa Milena (SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików)
10. Kozicka Jagoda (SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików)

Kategoria do lat 10 – chłopcy:
1. Sysak Mateusz (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
2. Kowal Sebastian (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
3. Malec Łukasz (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
4. Kalmuk Filip (SGU „CZARNI” Oleszyce)
5. Adamek Mateusz (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
6. Kisyk Maciej (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
7. Maksymiec Gabriel (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
8. Szymeczko Bartłomiej (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
9. Żak Patryk (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
10. Ciurko Alan (SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików)

Kategoria do lat 10 – dziewczęta:
1. Krzych Kinga (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
2. Maksymiec Kinga (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
3. Kornaga Amelia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
4. Śliwa Milena (SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików)
5. Kozicka Jagoda (SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików)
6. Haliniak Wiktoria (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
7. Nieckarz Julia (SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików)
8. Ozimek Maja (SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików)
9. Banaś Julia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
10. Czerniak Zuzanna (SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików)

III Indywidualne Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Seniorów w Warcabach
100-polowych w Grze Błyskawicznej:
1. Szczybyło Michał (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
2. Paluch Piotr (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
3. Bajdak Józef (KSNiS „HETMAN” Lublin)
4. Nesterak Wiktor (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
5. Malec Łukasz (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
6. Mańczak Dawid (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
7. Siteń Dawid (SGU „ORZEŁ”Lubaczów)
8. Krzyśkowski Paweł (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
9. Błaż Jakub (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
10. Sysak Mateusz (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)

III Indywidualne Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Seniorek w Warcabach 100-polowych w Grze Błyskawicznej:
1. Zaborniak Klaudia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
2. Zaborniak Natalia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
3. Hulak Kinga (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
4. Krzych Kinga (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
5. Bosak Zuzanna (MUKS „LIBERO” Basznia Dolna)
6. Kornaga Klara (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
7. Węgrzyn Wiktoria (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
8. Kozicka Jagoda (SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików)
9. Banaś Julia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)
10. Kornaga Amelia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)

Źródło: Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy

Więcej informacji z kategorii Warcaby