Mistrzostwa Podkarpacia w Judo – Krosno 2019 (WYNIKI)


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl
Strona z wynikami 
format_list_numbered

W Krośnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo. Organizatorem zawodów był UKS 15 Krosno.

W zawodach wzięło udział 150 zawodników z podkarpackich klubów.

Najwięcej tytułów mistrzowskich wywalczyli judocy UKJ Millenium Rzeszów. Zawodnicy tego klubu 14 razy stawali na najwyższym stopniu podium. Kolejne miejsca w klasyfikacji medalowej zajęły: UKS 15 Krosno (11 złotych medali), Akademia Judo Rzeszów (10), UKS ASW Judo Jasło (9) i UKS MOSiR Jasło (8).

Medaliści Mistrzostw Podkarpacia w Judo 2019

Kobiety U10

25 kg – Milena Brej (UKS ASW Judo Jasło)
28 kg – Agnieszka Mercik (UKS 15 Krosno)
29 kg – Milena Rozborska (UKJ Millenium Rzeszów)
32 kg – Marika Rak (UKJ Millenium Rzeszów)
+34 kg – Natalia Rynkiewicz (UKJ Millenium Rzeszów)

Kobiety U12

26 kg – Izabela Madej (Akademia Judo Rzeszów)
28 kg – Maja Staszewska (UKS 15 Krosno)
30 kg – Wiktoria Kosiba (UKS MOSiR Jasło)
33 kg – Lena Kuzia (UKJ Millenium Rzeszów)
36 kg – Magdalena Wałęga (UKS ASW Judo Jasło)
39 kg – Julia Zagórska (UKS ASW Judo Jasło)
42 kg – Natasza Curzytek (Akademia Judo Rzeszów)
48 kg – Sandra Podgórska (UKS 15 Krosno)
+48 kg – Julia Wielgos (UKS 15 Krosno)

Kobiety U14

33 kg – Celina Niedźwiedź (UKS MOSiR Jasło)
36 kg – Julia Wojdyła (UKS MOSiR Jasło)
40 kg – Judyta Borkowska (UKS 15 Krosno)
46 kg – Aleksandra Szajna (Skorpion Krosno)
52 kg – Aleksandra Sieńkowska (UKS ASW Judo Jasło)
63 kg – Zuzanna Grysztar (UKS 15 Krosno)

Kobiety U16

46 kg – Gabriela Jaracz (UKS ASW Judo Jasło)
57 kg – Joanna Bednarz (UKS 15 Krosno)
63 kg – Anna Bednarz (UKS 15 Krosno)
+63 kg – Oliwia Ziewalicz (Skorpion Krosno)

Mężczyźni U10

24 kg – Karol Styczyński (UKS MOSiR Jasło)
26 kg – Jan Bełch (UKJ Millenium Rzeszów)
28 kg – Filip Jurkowski (Akademia Judo Rzeszów)
30 kg – Hubert Jakubowski (Akademia Judo Rzeszów)
32 kg – Adam Dębski (Akademia Judo Rzeszów)
34 kg – Radosław Kiczek (UKJ Millenium Rzeszów)
36 kg – Jakub Kołodziejski (Akademia Judo Rzeszów)
40 kg – Miłosz Pankiewicz (UKS MOSiR Jasło)
+40 kg – Przemysław Lew (Akademia Judo Rzeszów)

Mężczyźni U12

26 kg – Krystian Bethoon (UKJ Millenium Rzeszów)
29 kg – Wincenty Chmielowski (Akademia Judo Rzeszów)
33 kg – Ignacy Dziepak (UKJ Millenium Rzeszów)
36 kg – Karol Belcyr (UKJ Millenium Rzeszów)
39 kg – Radosław Bęben (UKS ASW Judo Jasło)
41 kg – Adrian Wiktor (UKJ Millenium Rzeszów)
44 kg – Filip Burda (UKS ASW Judo Jasło)
+45 kg – Arkadiusz Boho (Akademia Judo Rzeszów)

Mężczyźni U14

32 kg – Oliwier Bęben (UKS ASW Judo Jasło)
35 kg – Szymon Lampart (UKJ Millenium Rzeszów)
41 kg – Alan Nowak (UKS MOSiR Jasło)
46 kg – Mikołaj Olchawa (UKS ASW Judo Jasło)
50 kg – Mikołaj Szeja (UKS 15 Krosno)
55 kg – Kasper Krzakiewicz (UKS MOSiR Jasło)
73 kg – Igor Lampart (UKJ Millenium Rzeszów)

Mężczyźni U16

38 kg – Jakub Piątek (UKS MOSiR Jasło)
42 kg – Paweł Surdel (UKJ Millenium Rzeszów)
55 kg – Mateusz Gromek (UKS 15 Krosno)
60 kg – Mateusz Grendys (Akademia Judo Rzeszów)
66 kg – Franciszek Bocheński (UKJ Millenium Rzeszów)
81 kg – Filip Bęben (UKS 15 Krosno)