MEJ. Bezbłędne strzelanie w sprincie Kamili Cichoń

W Novym Meście (Czechy) odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w biathlonie. Wśród reprezentantek Polski była Kamila Cichoń z IKN Górnik Iwonicz-Zdrój.

Najlepszą polską zawodniczką na Mistrzostwach była Kamila Żuk (KS AZS AWF Katowice), która wywalczyła brązowy medal sprincie oraz zajęła ósme miejsce biegu indywidualnym i dwunaste w pościgowym.

Kamila Cichoń najlepiej zaprezentowała się w sprincie, w którym strzelała bezbłędnie! Biathlonistka z Iwonicza-Zdroju uplasowała się na 29. pozycji.

Gorzej jej poszło w pozostałych startach. W biegu pościgowym zanotowała aż 7 karnych rund i spadła na odległe 52. miejsce. Wcześniej, na inaugurację Mistrzostw, w biegu indywidualnym Kamila pomyliła się na strzelnicy sześć razy i zajęła 62. miejsce.