Trzy medale zapaśników Stali Rzeszów na Mistrzostwach Polski Juniorów

W Teresinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Zapasach w stylu wolnym. O medale rywalizowało 129 zapaśników z 53 klubów. Dwa złote medale i jeden brązowy zdobyli zawodnicy Stali Rzeszów.

Łukasz Grzybowski (66 kg) i Kamil Kościółek (120 kg) zostali Mistrzami Polski. Pierwszy w finale pokonał Bartosza Stawinogę (Śląsk Milicz), a drugi Jakuba Brylewskiego (Ceramik Krotoszyn). Natomiast brązowy medal wywalczył Mateusz Nowak (96 kg).

W wadze 60 kg 14. miejsce zajął Michał Baran. W kategorii do 84 kg mieliśmy aż trzech reprezentantów. Jakub Mendrala zajął 5. miejsce, Tomasz Kościółek był 7., a Tomasz Kościółek 8.

W klasyfikacji klubowej Stal Rzeszów zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie gospodarzom Mistrzostw.