Mało gościnni sanoccy Samuraje

260 kickboxerów z 69 klubów przyjechało do Sanoka na Mistrzostwa Polski K1 Rules. Świetnie spisali się zawodnicy miejscowego klubu Samuraj Sanok.

Nasi reprezentanci zakończyli Mistrzostwa z dorobkiem jedenastu medali. Aż pięć z nich zdobyli zawodnicy sanockiego klubu Samuraj. Mistrzami Polski zostali juniorzy tego klubu: Adam Tutak (+81 kg), Miłosz Baran (67 kg) oraz Damian Inglot (91 kg).

Tytuł Mistrzyni wywalczyła również nasza najbardziej utytułowana zawodniczka na tych mistrzostwach – Karolina Dziedzic-Gruszowska. Zawodniczka Diamentu Pstrągowa, której koronną konkurencją jest full contact, powtórzyła swoje osiągnięcie sprzed pięciu lat, kiedy to również triumfowała w formule K-1.

W klasyfikacji klubów pierwsze miejsce zajęła Palestra Warszawa (6 złotych, 5 srebrnych, 1 brązowy), przed Dragonem Starachowice (6, 1, 1) i Samurajem Sanok (3, 1, 1).