Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Łyżwiarze dla Niepodległej (WYNIKI)


Na torze lodowym w Tomaszowie Maz. odbyły się zawody „Łyżwiarze dla Niepodległej”. Trójka zawodników SKŁ Górnik Sanok zdobyła dziewięć medali.

W zawodach wzięło udział blisko 230 zawodników z 16 klubów z całej Polski, a wśród nich 15-osobowa reprezentacja SKŁ Górnik Sanok.

Świetnie spisał się Szymon Hostyński w kategorii D1. 12-latek z Sanoka zwyciężył we wszystkich startach, zgarniając cztery złote medale – po dwa na dystansach 300 m i 500 m. Dwukrotnie na podium w tej samej kategorii stawał jego kolega klubowy Patryk Kudła – raz był drugi i raz trzeci.

Wśród dziewcząt na wyróżnienie załuguje Julita Krawiec. Zawodniczka Górnika była dwukrotnie najlepsza na dystansie 300 m oraz zajęła drugie miejsce w sprincie na 100 m, tracąc do zwyciężczyni zaledwie 0,11 sekundy.

Wyniki mężczyzn

300 m
1. Szymon Hostyński – 30.60
4. Przemysław Zając – 32.77
5. Patryk Kudła – 32.85
500 m
1. Szymon Hostyński – 49.71
2. Patryk Kudła – 51.22
5. Przemysław Zając – 53.91
300 m
1. Szymon Hostyński – 30.13
3. Patryk Kudła – 31.86
5. Przemysław Zając – 33.25
500 m
1. Szymon Hostyński – 48.66
5. Patryk Kudła – 52.25
6. Przemysław Zając – 55.61
500 m
7. Roch Maliczowski – 49.70
1000 m
6. Roch Maliczowski – 1:47.47
500 m
4. Roch Maliczowski – 47.59
1000 m
6. Roch Maliczowski – 1:41.29
500 m
10. Krystian Florko – 47.18
12. Tomasz Gontek – 52.45
1000 m
10. Krystian Florko – 1:40.05
12. Tomasz Gontek – 1:50.13
500 m
8. Krystian Florko – 48.02
9. Tomasz Gontek – 53.18
1000 m
9. Krystian Florko – 1:42.26
10. Tomasz Gontek – 1:50.11

 

Wyniki kobiet

300 m
1. Julita Krawiec – 32.86
9. Maja Pytlowany – 36.47
10. Emilia Zając – 37.09
100 m
2. Julita Krawiec – 13.21
6. Emilia Zając – 14.00
8. Maja Pytlowany – 14.09
300 m
1. Julita Krawiec – 33.13
7. Maja Pytlowany – 36.70
16. Emilia Zając – 40.48
300 m
5. Maja Rysz – 34.36
6. Jagoda Kopczak – 34.71
16. Patrycja Szałajko – 38.20
500 m
5. Jagoda Kopczak – 55.55
7. Maja Rysz – 57.32
13. Patrycja Szałajko – 1:01.71
300 m
6. Jagoda Kopczak – 34.22
7. Maja Rysz – 34.69
12. Patrycja Szałajko – 37.48
500 m
6. Jagoda Kopczak – 56.24
7. Maja Rysz – 57.00
14. Patrycja Szałajko – 1:00.66
500 m
8. Nikola Maślanka – 49.46
12. Maja Bodnar – 51.84
1000 m
7. Nikola Maślanka – 1:43.13
15. Maja Bodnar – 1:54.96
500 m
7. Nikola Maślanka – 49.85
12. Maja Bodnar – 52.52
1000 m
5. Nikola Maślanka – 1:40.98
12. Maja Bodnar – 1:51.69
500 m
15. Martyna Gontek – 1:07.59
1000 m
14. Martyna Gontek – 2:07.12
500 m
11. Martyna Gontek – 55.94
1000 m
13. Martyna Gontek – 2:04.16

 

Więcej informacji z kategorii Łyżwiarstwo szybkie