Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Lekkoatletyczni Mistrzowie Podkarpacia Młodzików U16


Wyniki 
format_list_numbered

W Przemyślu na stadionie Juwenii rozegrano Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików (U-16) w lekkiej atletyce. Oto Mistrzowie na rok 2018.

W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników z regionu, w tym większość w kategorii poniżej 16-ego roku życia. Najwięcej medali wywalczyli lekkoatleci Stali Mielec, którzy zdobyli aż 20 medali, w tym 7 złotych, 10 srebrnych i 3 brązowe.

Poniżej najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach.

Mistrzowie Woj. Podkarpackiego U-16

100 m K – Magdalena Niemczyk (UKS Tiki-Taka Kolbuszowa) – 12.28
100 m M – Piotr Wojtaszek (MUKLA Dębica) – 11.79 PB
300 m K – Nikola Jędruszko (KKS Victoria Stalowa Wola) – 42.68
300 m M – Max Korczowski (CWKS Resovia) – 38.42 PB
600 m K – Alicja Magdoń (CWKS Resovia) – 1:41.36 PB
600 m M – Bartosz Para (LKS Stal Mielec) – 1:33.80 PB
1000 m K – Martyna Rębisz (MKL Sparta Stalowa Wola) – 3:11.90
1000 m M – Kacper Jaworski (LKS Stal Mielec) – 2:40.41 PB
2000 m M – Piotr Mackiewicz (KS Komunalni Sanok) – 6:36.11 PB
80 m ppł K – Adriana Włoch (UKS Tempo 5 Przemyśl) – 12.32
110 m ppł M – Stanisław Szlachta (CWKS Resovia) – 16.27 PB
200 m ppł K – Adriana Włoch (UKS Tempo 5 Przemyśl) – 29.64 PB
200 m ppł M – Stanisław Szlachta (CWKS Resovia) – 27.81 PB
4×100 m K – KKS Victoria Stalowa Wola (Butryn, Marut, Jędruszko, Gut) – 50.95
4×100 m M – LKS Stal Mielec (Wąż, Molek, Sito, Jaworski) – 48.65
Skok w dal K – Martyna Strzelec (UKS Tempo 5 Przemyśl) – 5.42
Skok w dal M – Mateusz Molek (LKS Stal Mielec) – 5.75
Skok wzwyż K – Oliwia Molek (LKS Stal Mielec) – 1.45
Skok wzwyż M – Robert Uldynowicz (KKS Victoria Stalowa Wola) – 1.50
Pchnięcie kulą K – Michalina Rybarczyk (UKS Tempo 5 Przemyśl) – 9.95
Pchnięcie kulą M – Patryk Cudziło (MKL Sparta Stalowa Wola) – 10.86
Rzut młotem K – Julia Szady (LKS Stal Mielec) – 40.28
Rzut młotem M – Alan Witas (MKL Sparta Stalowa Wola) – 31.39
Rzut dyskiem K – Michalina Rybarczyk (UKS Tempo 5 Przemyśl) – 33.88
Rzut dyskiem M – Patryk Tylus (KKS Victoria Stalowa Wola) – 48.52
Rzut oszczepem K – Paulina Galas (KKS Victoria Stalowa Wola) – 29.60
Rzut oszczepem M – Patryk Tylus (KKS Victoria Stalowa Wola) – 49.20

Lp.Klub
Złoto
Srebro
Brąz
Razem
1LKS Stal Mielec
7
10
3
20
2KKS Victoria Stalowa Wola
6
3
3
12
3UKS Tempo 5 Przemyśl
5
3
7
15
4CWKS Resovia Rzeszów
4
5
4
13
5MKL Sparta Stalowa Wola
3
1
1
5
6UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
1
3
1
5
7MUKLA Dębica
1
2
3
6
8KS Komunalni Sanok
1
1
1
3
9KKB MOSiR Krosno
2
2

Źródło: Podkarpacki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki

Tagi:

Więcej informacji z kategorii Lekkoatletyka