Kamila Cichoń na „piątkę” w Mistrzostwach Polski

Tuż przed końcem 2018 roku w Dusznikach-Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w biathlonie.

Blisko 100 zawodników i zawodniczek rywalizowało w dwóch konkurencjach: biegu sprinterskim i biegu masowym.

Dobrze w obu biegach spisała się Kamila Cichoń. Biathlonistka IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zajęła 8. miejsce wśród seniorów w sprincie i 5. miejsce w biegu masowym. W klasyfikacji młodzieżowej stanęła dwukrotnie na podium, zajmując odpowiednio srebrny i złoty medal Młodziezowych Mistrzostw Polski.

Również dwukrotnie na podium klasyfikacji młodzieżowej stawała Klaudia Cichoń. W sprincie była trzecia (15. wśród seniorów), a w biegu masowym zajęła drugie miejsce (14.).

W biegu sprinterskim wystartowało jeszcze czworo zawodników „Górnika”: Dawid Stanisz (34. miejsce), Paweł Kania (43.), Jakub Jakubczyk (44.) oraz Małgorzata Pernal (36.).