Justyna Bucior i Szymon Ogórek medalistami MP

W Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w taekwon-do ITF. Trzy medale przywieźli zawodnicy Rzeszowskiego Klubu Taekwon-do.

W zawodach wystartowała trójka zawodników rzeszowskiego klubu. Najlepiej wypadła Justyna Bucior, która zdobyła dwa medale. W walkach kobiet w kategorii młodzieżowców zajęła drugie miejsce w wadze 56 kg. W finale przegrała z Julią Kawką (Mińsk Mazowiecki).

Justyna stanęła również na podium w konkurencji indywidualne techniki specjalne kobiet, zajmując trzecie miejsce. W pozostałych swoich startach Bucior była piąta w indywidualnych układach kobiet wśród młodzieżowców i 17. wśród juniorek.

Brązowy medal wywalczył również Szymon Ogórek. Zawodnik Rzeszowskiego Klubu Taekwon-do stanął na najniższym stopniu podium w testach siły. Szymon walczył również w kategorii 75 kg, ale zajął dopiero 9. miejsce. W technikach specjalnych był 17.

Ostatnią naszą reprezentantką na tych Mistrzostwach była Martyna Bucior, która w walkach juniorek w kategorii 45 kg była piąta, a w technikach specjalnych – 17.