środa, 22 listopada 2017

Judocy ASW Jasło z medalami w Zakopanem

W dniach 21-22.10.2017 w Zakopanem odbył się Międzynarodowy Turniej Judo dzieci oraz Puchar Polski młodzików. Judocy z Jasła i Dębowca zdobyli sześć medali.

W rywalizacji wzięło udział ponad 300 zawodniczek i zawodników z całego kraju, jak również z Francji, Czech i Słowacji w poszczególnych kategoriach wagowych (młodziczki 9 kategorii; młodzicy 10 kategorii). Wśród nich byli tez zawodnicy Akademii Sportów Walki Jasło i Akademii Judo Dębowiec.

W  pierwszym dniu zawodów nasza ekipa zdobyła 5 medali. Na najwyższym stopniu podium stanęła Magdalena Lewicka, która okazała się bezkonkurencyjna w kategorii wagowej do 50 kg. Srebrne medale zdobyły Gabriela Jaracz oraz Joanna Nowosielska, natomiast brązowe medale zdobyli Norbert Woźniak oraz Anna Jurusik.

W drugim dniu rywalizacji w Zakopanem do tej kolekcji brąz Pucharu Polski dołożył Patryk Zawadzki.