Iwona Nieroda Mistrzynią Polski w low-kicku

Po raz 7. z rzędu Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa) zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule low-kick. Mistrzostwa odbyły się w Otwocku.

25-letnia podopieczna trenera Jerzego Pilarza, walcząca w kategorii 56 kg., w półfinale jednogłośnie na punkty pokonała Paulinę Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola), a w finale okazała się lepsza od Justyny Skoczek (KO Team Otwock). Dodatkowo Iwona została uznana najlepszą zawodniczką Mistrzostw.

Brązowy medal w kategorii 63,5 kg wywalczył Krzysztof Kucharzyk (UKS Diament Pstrągowa). W walce eliminacyjnej pokonał na punkty Jakuba Albina (Champion Gdańsk). W półfinale natomiast przegrał po bardzo dobrej walce z późniejszym triumfatorem Janem Lodzikiem (Legionowski Klub Sportów Walki Tajfun).

Do udanych turnieju nie zaliczy trzeci z zawodników Diamentu Jakub Filipek. W walce eliminacyjnej kategorii 71 kg przegrał z Piotrem Trześniewskim-Trycem (Palestra Warszawa).