Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Halowe Mistrzostwa Województwa Młodzików


Wyniki 
format_list_numbered

W sobotę 9 stycznia w Mielcu odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików w Lekkiej Atletyce. Najwięcej medali zdobyli zawodnicy CWKS Resovii Rzeszów.

Klasyfikacja medalowa klubów:

Lp.KlubZłotoSrebroBrązRazem
1CWKS Resovia Rzeszów33511
2LKS Stal Mielec3429
3UKS Tiki-Taka Kolbuszowa3014
4KKS Victoria Stalowa Wola2136
5KS Komunalni Sanok1102
6KB Witar Tarnobrzeg1102
7MKL Sparta Stalowa Wola0202
8MUKLA Dębica Korzeniowski.pl0123
9KKB MOSiR Krosno0011

Wyniki finałów:
60m K
1             Niemczyk Magdalena (UKS Tiki-Taka Kolbuszowa) 8.17
2             Dąbek Emilia (KB Witar Tarnobrzeg) 8.33
3             Bigus Kinga (MUKLA Dębica Korzeniowski.pl) 8.42
300m K
1             Dąbek Emilia (KB Witar Tarnobrzeg) 50.02
2             Gwóźdź Kinga (LKS Stal Mielec) 50.59
3             Dul Wiktoria (KKS Victoria Stalowa Wola) 51.32
600m K
1             Zięba Dominika (UKS Tiki-Taka Kolbuszowa) 1:55.53
2             Kroker Nadia (KKS Victoria Stalowa Wola) 1:55.55
3             Waliłko Kamila (KKS Victoria Stalowa Wola) 1:55.59
60m ppł K
1             Torba Gabriela (LKS Stal Mielec) 9.73
2             Plizga Daria (CWKS Resovia Rzeszów) 9.83
3             Czachor Karolina (UKS Tiki-Taka Kolbuszowa) 10.72
Skok w dal K
1             Torba Gabriela (LKS Stal Mielec) 4.88
2             Wabia Tatiana (MUKLA Dębica Korzeniowski.pl) 4.87
3             Marut Natalia (CWKS Resovia Rzeszów) 4.38
Skok wzwyż K
1             Gomółka Monika (CWKS Resovia Rzeszów) 1.50
2             Gancarz Karolina (MKL Sparta Stalowa Wola) 1.45
3=           Sikora Gabriela (CWKS Resovia Rzeszów) 1.40
3=           Wabia Tatiana (MUKLA Dębica Korzeniowski.pl) 1.40
Chód 2000m K
1             Barszcz Aurelia (LKS Stal Mielec) 11:01.48
2             Rusek Patrycja (LKS Stal Mielec) 11:42.17
3             Jacher Natalia (LKS Stal Mielec) 12:50.49

60m M
1             Łopatka Maciej (KKS Victoria Stalowa Wola) 7.74
2             Schmit Michał (KS Komunalni Sanok) 7.80
3             Życzyński Tomasz (CWKS Resovia Rzeszów) 7.88
300m M
1             Gul Adrian (UKS Tiki-Taka Kolbuszowa) 46.06
2             Żak Marcin (MKL Sparta Stalowa Wola) 46.96
3             Wdowik Oliwer (CWKS Resovia Rzeszów) 48.14
600m M
1             Moskal Radosław (KKS Victoria Stalowa Wola) 1:39.19
4             Kozdrański Jakub (CWKS Resovia Rzeszów) 1:44.55
5             Gużkowski Szymon (KKB MOSiR Krosno) 1:45.86
60m ppł M
1             Świder Jan (CWKS Resovia Rzeszów) 10.09
2             Gernand Krzysztof  (CWKS Resovia Rzeszów) 11.41
3             Szczygieł Barnard (CWKS Resovia Rzeszów )11.81
Skok w dal M
1             Schmit Michał (KS Komunalni Sanok) 5.59
2             Pezda Mateusz (LKS Stal Mielec) 5.30
3             Latawiec Konrad (KKS Victoria Stalowa Wola) 5.15
Skok wzwyż M
1             Jachym Marcin  (CWKS Resovia Rzeszów) 1.65
2             Bąk Kacper (LKS Stal Mielec) 1.50
3             Idzior Damian (LKS Stal Mielec)  1.45

Tagi:

Więcej informacji z kategorii Lekkoatletyka