Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe (WYNIKI, VIDEO)


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl
Strona z wynikami 
format_list_numbered

W Mielcu odbyły się Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe dla dzieci z roczników 2004 i młodszych. Oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji.

W zawodach udział wzięło blisko 340 młodych lekkoatletów z klubów woj. podkarpackiego, a także gościnnie z Małopolski i Świętokrzyskiego. Dzieci rywalizowały w konkurencjach 60m, 60m ppł, 300m, 600m, skok w dal i skok wzwyż.

Poniżej krótki filmik z przebiegu zawodów, zamieszczony na profilu społecznościowym LKS Stali Mielec.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji
Dziewczyny
60m – Martyna Gaweł (Stal Mielec) – 8.04
60m ppł – Aleksandra Grzyb (Wisła Sandomierz) – 9.96
300m – Aleksandra Świetek (Stal Mielec) – 50.71
600m – Gabriela Urbańska (Stal N. Dęba) – 1:58.73
skok w dal – Magdalena Smutek (Stal Mielec) – 4.53
skok wzwyż – Oliwia Molek (Stal Mielec) – 1.40
Chłopcy
60m – Jakub Róg (Stal Mielec) – 7.90
60m ppł – Tymon Szyler (Stal Mielec) – 10.57
300m – Konrad Sito (Stal Mielec) – 48.63
600m – Wiktor Zięba (Tiki Taka) – 1:46.14
skok w dal – Mateusz Molek (Stal Mielec) – 5.94
skok wzwyż – Dawid Burdzel (Stal Mielec) – 1.45
Dziewczyny
60m – Oliwia Gut (Victoria) – 8.21
60m ppł – Anna Szczepanik (Resovia) – 10.59
300m – Agata Puzio (Stal N.Dęba) – 49.80
600m – Oliwia Nowak (Victoria) – 2:05.42
skok w dal – Wiktoria Balawajder (Stal Mielec) – 4.69
skok wzwyż – Amelia Jarosz (Resovia) – 1.35
Chłopcy
60m – Mateusz Kochmański (Resovia) – 7.71
60m ppł – Hubert Cierpich (Resovia) – 11.28
300m – Mateusz Kochmański (Resovia) – 45.28
600m – Szymon Chamot (Sparta) – 1:46.22
skok w dal – Daniel Kamiński (Stal Mielec) – 5.01
skok wzwyż – Jakub Krasowski (Sparta) – 1.55
Dziewczyny
60m – Emilia Cisło (Stal Mielec) – 8.86
60m ppł – Karolina Szczepanik (Resovia) – 11.05
300m – Martyna Wal (Stal Mielec) – 52.15
600m – Kornelia Butryn (Victoria) – 1:54.81
skok w dal – Emilia Michalik (Lipinki) – 4.43
skok wzwyż – Karolina Szczepanik (Resovia) – 1.30
Chłopcy
60m – Jakub Bembenek (Sparta) – 8.64
60m ppł – Radosław Moskwa (Resovia) – 10.96
300m – Radosław Moskwa (Resovia) – 52.20
600m – Jazdan Rajobi (Mielec) – 1:57.38
skok w dal – Piotr Rydzik (Sparta) – 4.38
skok wzwyż – Maksymilian Karaś (Stal Mielec) – 1.25
Dziewczyny
60m – Julia Małek (Stal Mielec) – 9.08
300m – Weronika Markowicz (Stal N.Dęba) – 53.30
600m – Agata Pieróg (Victoria) – 2:08.39
skok w dal – Julia Małek (Stal Mielec) – 3.93
skok wzwyż – Karolina Węgrzyn (Stal Mielec) – 1.25
Chłopcy
60m – Jakub Kata (Sparta) – 8.82
300m – Kamil Książek (Victoria) – 54.13
600m – Leon Łodej (Resovia) – 2:02.79
skok w dal – Jakub Kata (Sparta) – 4.54
Dziewczyny
60m – Milena Dolot (Stal Mielec) – 9.57
300m – Weronika Gawłowska (Resovia) – 57.74
600m – Magdalena Sojka (Victoria) – 2:14.86
skok w dal – Amelia Grabińska (Stal Mielec) – 3.77
skok wzwyż – Jagoda Turkot (Mielec) – 1.20
Chłopcy
60m – Dominik Majka (Resovia) – 9.08
300m – Dominik Majka (Resovia) – 53.78
600m – Jakub Kobylarz (Tiki Taka) – 2:08.27
skok w dal – Maciej Kleiba (Resovia) – 4.40
skok wzwyż – Kacper Parylak (Stal Mielec) – 1.10

 

Źródło: Podkarpacki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki