Aviators rekrutują! Ostatnia szansa przed startem sezonu!


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Drużyna Aviators Mielec prowadzi ostatnią rekrutację przed zbliżającym się sezonem. Już 2 lipca mielczanie zmierzą się w rozgrywkach ligowych z Zagłębie Steelers. Jest to więc ostatni moment by „załapać” się do składu.

Od 31.05 do 15.06 klub zaprasza na ostanie otwarte treningi w okresie przedsezonowym. Rekrutacja prowadzona jest  do zespołu seniorskiego (+17) oraz juniorskiego (+15)! Treningi odbywają się na boisku bocznym GRYF Mielec przy ul. Warszawskiej we wtorki i czwartki o 17:45 oraz w soboty o 17.30.

Tak oto klub zachęca potencjalnych zawodników na swoim funpage’u:
„Nie szkodzi, że nigdy nie Miałeś styczności z futbolem amerykańskim, jest to sport dla wszystkich. Jeśli czujesz tylko w sobie chęć rywalizacji, chcesz być aktywny fizycznie, a przy okazji lubisz odkrywać nowe horyzonty, szukasz nowej pasji to zapraszamy. Gwarantujemy, że u nas nie ma niezdrowej rywalizacji, futbol to coś więcej niż sport, to styl życia i duża rodzina!
Przyjdź i sprawdź się! Być może to Ty będziesz mieć szansę wspomóc nas w II lidze! Gwarantujemy niesamowite przeżycia i świetną atmosferę!”

Więcej informacji na:
Fanpage: https://www.facebook.com/aviatorsmielec/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1088733051200293/
e-mail: j.gawrys@aviators.com.pl
m.gawrys@aviators.com.pl