61. Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli (WYNIKI)


REKLAMA: PodkarpackiSport.pl
Strona z wynikami 
format_list_numbered

Na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli odbyły się 61. Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli. Oprócz zawodników z Podkarpacia startowali zawodnicy z innych województw oraz z Ukrainy.

W zawodach wzięło udział ponad 300 lekkoatletów, w tym gościnnie 10-osobowa ekipa z Ukrainy. Zawody były okazją do świętowania jubieuszu 55-lecia pracy trenerskiej Stanisława Anioła – założyciela Katolickiego Klubu Sportowego Victoria Stalowa Wola.

Podczas zawodów padło wiele wartościowych wyników. Poniżej zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

Kobiety

100 m Judyta Zwolińska (KKS Victoria Stalowa Wola) – 12.31
200 m Judyta Zwolińska (KKS Victoria Stalowa Wola) – 25.90
400 m Wanessa Krzyżewska (KKS Victoria Stalowa Wola) – 56.64
600 m U-12 Lena Radzik (KKS Victoria Stalowa Wola) – 2:00.86
600 m U14 Kornelia Butryn (KKS Victoria Stalowa Wola) – 1:40.33
600 m U16
Alicja Magdoń (CWKS Resovia) – 1:38.48
1000 m Dasha Tokaryeva (UKR) – 2:53.19
100 m ppł Klaudia Wojtunik (CWKS Resovia) – 13.79
W dal Emilia Janik (KS Komunalni Sanok) – 5.30
Trójskok Gabriela Torba (LKS Stal Mielec) – 11.68
Wzwyż Wiktoria Miąso (CWKS Resovia) – 1.75
Kula (3 kg) Wiktoria Gromada (Wisła Junior Sandomierz) – 13.01
Kula (4 kg) Patrycja Wrona (KKS Victoria Stalowa Wola) – 8.20
Dysk (0,75 kg) Anna Kicińska (Tempo 5 Przemyśl) – 32.19
Dysk (1 kg) Patrycja Herda (Tempo 5 Przemyśl) – 35.13
Młot (3 kg) Kinga Mierzwa (KKS Victoria Stalowa Wola) – 34.76
Młot (4 kg) Natalia Ziółkowska (KKS Victoria Stalowa Wola) – 46.66
Oszczep (500 g) Aleksandra Sadłocha (Gryf Rytwiany) – 31.88
Oszczep (600 g) Wiktoria Wałkiewicz KKS Victoria Stalowa Wola) – 21.87
Chód 3 km Julita Małaszewicz (LKS Stal Mielec) – 15:12.03
Sztafeta szwedzka KKS Victoria Stalowa Wola (Jędruszko, Zwolińska, Dybka, Krzyżewska) – 2:22.91

Mężczyźni

100 m Patryk Krupa (Agros Zamość) – 10.92
200 m Oliwer Wdowik (CWKS Resovia) – 21.53
400 m Stanisław Senyk (UKR) – 47.02
600 m U-12 Dominik Majka (CWKS Resovia) – 1:56.39
600 m U14 Marek Grykałowski (KKS Victoria Stalowa Wola) – 1:38.54
600 m U16
Anatolii Bublyk (UKR) – 1:30.32
1000 m Karol Sokół (CWKS Resovia) – 2:31.21
3000 m Patryk Marszałek (CWKS Resovia) – 8:31.29
110 m ppł Tymon Szyler (LKS Stal Mielec) – 17.23
W dal Karol Małek (KKB MOSiR Krosno) – 6.30
Trójskok Kamil Wąż (LKS Stal Mielec) – 13.43
Wzwyż Marcin Jachym (CWKS Resovia) – 2.02
Kula (5 kg) Mateusz Kopeć (KKS Victoria Stalowa Wola) – 16.81
Kula (6 kg) Bartosz Otok (CWKS Resovia) – 14.35
Kula (7,26 kg) Marek Mysor (LKS Stal Mielec) – 10.89
Dysk (1 kg) Zygmunt Futyma (KS Komunalni Sanok) – 45.40
Dysk (1,5 kg) Michał Matyja (CWKS Resovia) – 53.08
Dysk (1,75 kg) Bartosz Otok (CWKS Resovia) – 33.96
Oszczep (600 g) Daniel Szumielewicz (Tempo 5 Przemyśl) – 28.90
Oszczep (700 g) Michał Mierzwa (KKS Victoria Stalowa Wola) – 56.67
Oszczep (800 g) Karol Małek (KKB MOSiR Krosno) – 35.66
Chód 3 km Kamil Piecuch (LKS Stal Mielec) – 14:27.30
Sztafeta szwedzka UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (W.Zięba, Burkiewicz, Chudzik, S.Zięba) – 2:05.56