Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

niedziela, 22 października 2017

Wyniki

Mistrzostwa Podkarpacia w badmintonie – Jedlicze 2017

Informacja

WYNIKI
Kategoria juniorów młodszych
gra pojedyncza dziewcząt
1 miejsce: Magdalena Golenia (UKS „Orbitek” Straszęcin)
2 miejsce: Klaudia Bukowińska (RKB Rzeszów)
3 miejsce: Maria Dziedzic / Aleksandra Jodłowska (UKS „Sokół” Ropczyce)
gra pojedyncza chłopców
1 miejsce:  Rafał Lejko (MKS „Stal” Nowa Dęba)
2 miejsce: Jakub Kufel (UKS „Orbitek” Straszęcin)
3 miejsce: Kamil Pawlus (UMKS Dubiecko) / Szymon Maciąg (UKS „Start” Widełka)
gra podwójna dziewcząt
1 miejsce: Magdalena Golenia (UKS „Orbitek” Straszęcin) / Natalia Róg (MKS „Stal” Nowa Dęba)
2 miejsce: Beata Mycek / Zofia Tomczyk (MKS „Stal” Nowa Dęba)
3 miejsce: Klaudia Bukowińska (RKB Rzeszów) / Aleksandra Jodłowska (UKS „Sokół” Ropczyce)
Aleksandra Dudziak / Izabela Dudziak (UMKS Dubiecko)
gra podwójna chłopców
1 miejsce: Jakub Kufel (UKS „Orbitek” Straszęcin) / Rafał Lejko (MKS „Stal” Nowa Dęba)
2 miejsce: Kamil Pawlus / Mateusz Spławiński (UMKS Dubiecko)
gra mieszana
1 miejsce: Natalia Róg / Rafał Lejko (MKS „Stal” Nowa Dęba)
2 miejsce: Beata Mycek (MKS „Stal” Nowa Dęba) / Jakub Kufel (UKS „Orbitek” Straszęcin)
3 miejsce: Paulina Pawlus / Kamil Pawlus (UMKS Dubiecko)
Wiktoria Łabuda / Gracja Serwański (UKS „Jagiellonka” Medyka)

Kategoria młodzików
gra pojedyncza dziewcząt
1 miejsce: Jessica Orzechowicz (UKS „MixTeam” Tarnowiec)
2 miejsce: Amelia Bukowińska (UMKS Dubiecko)
3 miejsce: Joanna Szerszeń (UKS „Orbitek” Straszęcin)/Aleksandra Szela (UKS „Orbitek” Straszęcin)
gra pojedyncza chłopców
1 miejsce: Szymon Maciąg (UKS „Start” Widełka)
2 miejsce: Jakub Suszyński (MKS „Stal” Nowa Dęba)
3 miejsce: Konrad Krystek (UKS „Orbitek” Straszęcin)/Michał Kosztyło (UKS „Orbitek” Straszęcin)
gra podwójna dziewcząt
1 miejsce: Amelia Bukowińska (UMKS Dubiecko) / Jessica Orzechowicz
2 miejsce: Aleksandra Szela / Joanna Szerszeń (UKS „Orbitek” Straszęcin)
3 miejsce: Julia Toś / Martyna Wołk (UKS Jagiellonka Medyka)
gra podwójna chłopców
1 miejsce: Michał Kosztyło (UKS „Orbitek” Straszęcin) / Jakub Suszyński (MKS Stal Nowa Dęba)
2 miejsce: Konrad Krystek (UKS „Orbitek” Straszęcin) / Olaf Warnecki (RKB Rzeszów)
3 miejsce: Dominik Kapinos / Patryk Rusin (UKSB Volant Mielec) i Filip Harapiński / Gracjan Serwański (UKS Jagiellonka Medyka)
gra mieszana
1 miejsce: Michał Kosztyło (UKS „Orbitek” Straszęcin) / Jessica Orzechowicz
2 miejsc : Konrad Krystek / Joanna Szerszeń (UKS „Orbitek” Straszęcin)
3 miejsce: Olaf Warnecki (RKB Rzeszów) / Aleksandra Szela (UKS „Orbitek” Straszęcin)
Mateusz Spławiński / Ewelina Pawlus (UMKS Dubiecko)

Kategoria młodzika młodszego
gra pojedyncza dziewcząt
1 miejsce: Klaudia Zator (UKS „Orbitek” Straszęcin)
2 miejsce: Emilia Skrzek (UKS „Orbitek” Straszęcin)
3 miejsce: Daria Langner (UKS „Orbitek” Straszęcin) / Eliza Piękoś (UKS „Orbitek” Straszęcin)
gra pojedyncza chłopców
1 miejsce: Arkadiusz Dydyński (UKS „Orbitek” Straszęcin)
2 miejsce: Igor Jabłoński (UKSB „Volant”Mielec)
3 miejsce: Gabriel Grzyb (UKS „Orbitek” Straszęcin) / Mateusz Chuchro (UKS „Start” Widełka)
gra podwójna dziewcząt
1 miejsce: Emilia Skrzek / Klaudia Zator (UKS „Orbitek” Straszęcin)
2 miejsce: Daria Langner / Eliza Piękoś (UKS „Orbitek” Straszęcin)
3 miejsce: Zofia Dziedzic / Patrycja Jodłowska (UKS „Sokół” Ropczyce)/Emilia Pastuła / Klaudia Rzeszutek (UKS „Start” Widełka)
gra podwójna chłopców
1 miejsce: Arkadiusz Dydyński / Gabriel Grzyb (UKS „Orbitek” Straszęcin)
2 miejsce: Mikołaj Harapiński / Kacper Obłoza (UKS „Jagiellonka” Medyka)
3 miejsce: Igor Jabłoński / Jakub Maziarz (UKSB „Volant”Mielec) / Szymon Sychłowyj / Mateusz Chuchro (UKS „Start” Widełka)
gra mieszana
1 miejsce: Arkadiusz Dydyński / Emilia Skrzek (UKS „Orbitek” Straszęcin)
2 miejsce: Gabriel Grzyb / Klaudia Zator (UKS „Orbitek” Straszęcin)
3 miejsce: Kacper Drymajło / Aleksandra Woźniak (UKS „Jagiellonka” Medyka)/Jakub Maziarz / Natalia Surowiec (UKSB „Volant”Mielec)

Kategoria żaków
gra pojedyncza dziewcząt
1 miejsce: Klaudia Rzeszutek (UKS „Start” Widełka)
2 miejsce: Emilia Pastuła (UKS „Start” Widełka)
3 miejsce: Oliwia Krystek (UKS „Orbitek” Straszęcin)
Oliwia Miazga (UKS „Orbitek” Straszęcin)
gra pojedyncza chłopców
1 miejsce: Patryk Langner (UKS „Orbitek” Straszęcin)
2 miejsce: Bartosz Kufel (UKS „Orbitek” Straszęcin)
3 miejsce: Dawid Dydo (UKS „Orbitek” Straszęcin)
Krystian Wąsik (MKS „Stal” Nowa Dęba)

Kategoria dzieci
gra pojedyncza dziewcząt
1 miejsce: Julia Piaskowska (UKS „Sokół” Ropczyce)
2 miejsce: Klaudia Ciołek (UKS „Orbitek” Straszęcin)
3 miejsce: Julia Oszajca (MKS „Skarbek” Głogów)/Natalia Horst (UKS „Jagiellonka” Medyka)
gra pojedyncza chłopców
1 miejsce: Mikołaj Krystek (UKS „Orbitek” Straszęcin)
2 miejsce: Paweł Zwinka (UKS „Orbitek” Straszęcin)
3 miejsce: Kacper Tyrpin (UKS „Orbitek” Straszęcin)/Maciej Chuchro (UKS „Start” Widełka)

Szczegóły

Data:
11.06.2017
Miejsce:
Jedlicze
Sport:
Badminton

WYNIKI


<< POWRÓT