niedziela, 22 października 2017

Udane starty biegaczy w „Limanowa Cup”

W miniony weekend zawodnicy UKS Azymut Dębów wzięli udział w XIV edycji Międzynarodowych zawodów w biegu na orientację „Limanowa Cup”, które w tym roku rozegrały się w Rabce. Na starcie stanęło blisko 400 zawodników z 8 krajów oraz Polski.

Piątkowy bieg w Parku Zdrojowym rozpoczął trzydniowe zmagania z trudnym górskim terenem i wymagającymi trasami. Najlepszym z zawodników Azymutu okazał się junior Michał Kruk, który stanął na drugim stopniu podium ustępując jedynie zawodnikowi z Litwy. Biegający w tzw. „elicie” Sergiej Babicz także zajął drugie miejsce , a na najniższym stopniu podium uplasował się junior młodszy Karol Huba.

Bardzo dobre wyniki zanotowali również młodzicy: Kacper Słoma był tuż za podium, a Agnieszka Leśnicka zajęła 5 miejsce.