Żeglarstwo

Brąz Blanki Bobuli na MMM

Na akwenie w Cedzyni k./Kielc odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w żeglarstwie.Na podium stanęła Blanka Bobula, a jej klub Kotwica Tarnobrzeg został sklasyfikowany na drugim miejscu.

Lilly May Niezabitowska trzecia w Polsce

W Gdańsku-Górkach Zachodnich odbyły się w mistrzostwa Polski w sprintach. W klasie Laser 4.7 U16 dziewcząt brązowy medal wywalczyła zawodniczka Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg.

OOM. Aleksandra Bobula trzecia w optimiście

Zmagania żeglarzy na Jeziorze Goczałkowickim były ostatnią konkurencją XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich – Śląskie 2018. Olimpiadę kończymy z medalem Aleksandry Bobuli.

OOM. Brązowy medal żeglarki z Tarnobrzega

Na Jeziorze Goczałkowickim rozegrane zostały finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w żeglarstwie. Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg.

Aleksander Arian czwarty w ME

We francuskiej La Rochelle odbyły się Mistrzostwa Europy w żeglarskiej klasie Laser Radial. Aleksander Arian zajął czwarte miejsce.

Aleksander Arian Mistrzem Polski

Aleksander Arian wrócił do żeglowania po długiej przerwie spowodowanej kontuzją i od razu zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w prestiżowej klasie Laser Radial.