piątek, 18 sierpnia 2017

Zapasy

Daniel Budyka Mistrzem Polski U-17

W Drzonkowie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu wolnym. Złoty medal w kategorii 50 kg wywalczył zapaśnik Stali Rzeszów – Daniel Budyka.

Medalowy start wolniaków

Sześciu zawodników, pięć medali – to w skrócie podsumowanie startu naszych zapaśników na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów i Juniorów, które w dniach 20-22 maja odbyły się w Rudniku.

OOM. Złoto i brąz zapaśników

Niezbyt liczna reprezentacja woj. podkarpackiego w zapasach zdobyła na Olimpiadzie  Młodzieży dwa medale. Mistrzem Polski został zawodnik Stali Rzeszów Daniel Budyka.