Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

piątek, 17 listopada 2017

Szermierka

Hat-trick Wojciecha Lubienieckiego

Wojciech Lubieniecki odniósł komplet wygranych w tegorocznych Pucharach Polski Juniorów w szpadzie. Swoje trzecie z kolei zwycięstwo odniósł w sobotę w Rybniku.

Wojciech Lubieniecki najlepszy w Gliwicach

Drugim zwycięstwem w tym sezonie zakończył się start Wojciecha Lubienieckiego (PTG „Sokół 1893” Mielec) w II Pucharze Polski Juniorów w szpadzie, który odbył się  22.10 2017 w Gliwicach.

OOM. Szpadziści poza strefą medalową

W Drzonkowie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w szpadzie. Podkarpacie reprezentowali zawodnicy z PTG Sokół 1893 Mielec i MKS Gryf Mielec.

Lubieniecki Wicemistrzem Świata

W bułgarskim Plovdiv odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w szermierce. Srebrny medal zdobyła polska drużyna z Wojciechem Lubienieckim w składzie.

Nowy obiekt szermierczy w Krośnie

W miniony weekend w Krośnie uroczyście otwarto Podkarpackie Centrum Szermierki. Nowoczesna sala treningowa służyć będzie młodym adeptom tej dyscypliny.

Gryf Mielec drugi na turnieju w Warszawie

W Warszawie odbył się Turniej Szermierczy z okazji 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Szermierze z Mielca wywalczyli dwa srebrne medale – indywidualnie i drużynowo.

Piotr Urban najlepszy w Radlinie

Podczas minionego weekendu w Radlinie rozegrano XVII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 

Starsze wpisy››