niedziela, 25 czerwca 2017

Skoki do wody

MEJ. Dwa złote medale Kai Skrzek

Reprezentantka Kadry Narodowej Juniorów w skokach do wody Kaja Skrzek, zdobyła dwa złote medale na Mistrzostwach Europy Juniorów w Rijece(Chrowacja).

Rzeszutek i Lesiak tuż za podium ME

W Londynie odbyły się Mistrzostwa Europy w skokach do wody. Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak zajęli czwarte miejsce w skokach synchronicznych z trampoliny trzymetrowej. Indywidualnie najlepiej wypadła Kaja Skrzek.

Andrzej RZESZUTEK

Zasady kwalifikacji na Igrzyska Kwalifikacje w skokach do wody są dla kraju, nie dla zawodnika. Andrzej Rzeszutek wywalczył jedną kwalifikację dla Polski w skokach indywidualnych z trampoliny 3m.   Wyniki 2016 Najważniejsze osiągnięcia 2015 – 1. miejsce Fina Grand Prix (Madryt) – trampolina 3m 2015 – 2. miejsce Fina Grand Prix (Meksyk) – trampolina 3m

Andrzej Rzeszutek wystartuje na Igrzyskach!

Andrzej Rzeszutek zajął 23. miejsce w eliminacjach do konkursu skoków mężczyzn z trampoliny z 3 m podczas Pucharu Świata. Tym samym Polak wywalczył przepustkę na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro! To pierwsza od 24 lat kwalifikacja dla naszego kraju w skokach do wody.

PŚ. Polacy zajęli 10. miejsce w synchronie

Reprezentujący Polskę zawodnicy Stali Rzeszów Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak zajęli 10. miejsce w skokach synchronicznych z trampoliny 3-metrowej podczas trwającego w Rio de Janeiro Pucharu Świata w skokach do wody.

Rzeszutek i Lesiak powalczą o Igrzyska

Od piątku do środy w Rio de Janeiro odbędzie się Puchar Świata w Skokach do Wody. Będzie to ostatnia kwalifikacja na Igrzyska Olimpijskie. O wyjazd na najważniejszą tegoroczną imprezę sportową powalczą Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak.

Worek medali skoczków do wody

W Poznaniu w dniach 29-31stycznia odbywały się Zimowe Mistrzostwa Polski w Skokach do Wody. W zawodach rywalizowali zarówno seniorzy jak i juniorzy z całej Polski, a wśród nich prym wiedli skoczkowie Stali Rzeszów.