Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

niedziela, 25 czerwca 2017

Siatkówka

Dwa finały młodych siatkarzy tym razem bez medali

Siatkarze przyzwyczaili nas, że w ostatnich latach z imprezy mistrzowskiej wracają z medalem. Tym razem nie udało się tego dokonać na Olimpiadzie Młodzieży i Mistrzostwach Polski Młodzików.

Brązowy medal MKS San-Pajda Jarosław

Siatkarki MKS San-Pajda Jarosław wywalczyły brązowe medale młodzieżowych mistrzostw Polski U-23. Turniej finałowy rozegrano w Legionowie.

UKS SMS Szóstka Mielec tuż za podium MPJ

W Malborku odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorek w piłce siatkowej z udziałem dwóch naszych drużyn: Szóstka Mielec i San-Pajda Jarosław.

Trzeci finał – drugie złoto AKS V LO Rzeszów

Siatkarze AKS V LO Rzeszów kolejny już rok udowadniają swoją dominację w młodzieżowej siatkówce. W miniony weekend młodzicy tego klubu zostali Mistrzami Polski. W finale dziewcząt piąte miejsce zajął MKS Łańcut.

Asseco Resovia kończy ligę na drugim miejscu

Tylko trzy mecze i tylko 9 setów trwał tegoroczny finał Plus Ligi. Zaksa Kędzierzyn Koźle pokonała w nim Asseco Resovię Rzeszów i po 13 latach ponownie wywalczyła tytuł Mistrzów Polski.

LM. Zenit triumfuje w krakowskim finale

Zenit Kazań zwyciężył w turnieju finałowym siatkarskiej Ligi Mistrzów rozgrywanym w krakowskiej Tauron Arenie. Asseco Resovia, pomimo zaciętej walki, zajęła czwarte miejsce.

Starsze wpisy››