Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

wtorek, 26 września 2017

Inne

Brąz Magdy Macios na World Games

30 medali zdobyli polscy sportowcy na zakończonych we Wrocławiu X Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich. Jeden z nich wywalczyła zawodniczka LUKS Lubzina.

Dziedzic i Kubiszyn obronili tytuły

W Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule full contact Seniorów i Juniorów. Pięć medali wywalczyli nasi reprezentanci.

Dziedzic i Kubiszyn Wicemistrzami Europy

Ze srebrnymi medalami Mistrzostw Europy w Kickboxingu wracają z greckiego Loutraki Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa) i Mateusz Kubiszyn (Game Over Lubaczów).

Wicemistrzyni Europy z Pstrągowej

W słoweńskim Mariborze odbyły się Mistrzostwa Europy w kickboxingu. Dwójka reprezentantów Podkarpacia wraca z medalami.

MP. Złote medale Dziedzic i Bancer

Zawodnicy UKS Diament Pstrągowa odnieśli kolejny, duży sukces na arenie krajowej. W rozegranych w ubiegły weekend (15-17.04) w Piotrkowie Trybunalskim Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu Full Contact podopieczni trenera Jerzego Pilarza wywalczyli trzy medale.

Iwona Nieroda Mistrzynią Polski w low-kicku

Po raz 7. z rzędu Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa) zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule low-kick. Mistrzostwa odbyły się w Otwocku.

Kubiszyn Mistrzem Świata!

Mateusz Kubiszyn został Mistrzem Świata Seniorów w kickboxingu w formule full kontakt. Mistrzostwa odbywały się w Dublinie (Irlandia).

Starsze wpisy››