Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

piątek, 24 Luty 2017

Karate

Krośnianie najlepsi w Pucharze Tatr

W Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem odbył się Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży o Puchar Tatr “One World One Kyokushin”. Drużynowo zwyciężył Krośnieński KKK.

Ogólnopolski Turniej Karate w Adamówce

W dniu 19 listopada 2016 w hali gimnastycznej Gimnazjum im. Anny Jenke w Adamówce został rozegrany Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy. Zawody zorganizował Leżajski Klub Kyokushin Karate.

Leżajski KKK drużynowym Wicemistrzem Polski

Aż 14 medali wywalczyli podkarpaccy karatecy na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców. Drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej zajął Leżajski Klub Kyokushin Karate.

Wojtas, Brzyski i Łączak najlepsi w Józefowie

5 listopada w Józefowie k/Warszawy odbył się XVII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Wzięli w nim udział zawodnicy z dwóch podkarpackich klubów – z Krosna i Leżajska.

Sześć medali karateków

W Olsztyńskiej Hali “Urania” odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w karate kyokushin. Nasi reprezentanci zdobyli sześć medali.

Dwa medale Sajdutki na Mistrzostwach Świata

Karatecy z 5 kontynentów rywalizowali w Krakowie podczas Światowego Festiwalu Renesans Karate-do. Złoto i srebro Mistrzostw Świata wywalczyła Agnieszka Sajdutka.

Starsze wpisy››