Idź do ...

Podkarpacki Sport

Wiadomości sportowe regionu.

REKLAMA: PodkarpackiSport.pl

Inne

Nasi strażacy medalistami Mistrzostw Świata

9-osobowa reprezentacja Sportowego Klubu Pożarniczego „Strażak” – PSP Podkarpacie wzięła udział w XVII Mistrzostwa Świata Policjantów i Strażaków „World Police&Fire Games 2017”.

Brąz Magdy Macios na World Games

30 medali zdobyli polscy sportowcy na zakończonych we Wrocławiu X Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich. Jeden z nich wywalczyła zawodniczka LUKS Lubzina.

Nasi na The World Games – Wrocław 2017

20 lipca we Wrocławiu wystartują X Igrzyska Sportów Nieolimpijskich. Wśród ponad 3500 zawodników z całego świata o medale walczyć będą również nasi reprezentanci.

Waszym zdaniem

Ostatni miesiąc obfitował w wybitne osiągnięcia zawodników z Podkarpacia. Chcielibyśmy poznać Wasze zdanie w pewnej kwestii.

Flimero Cheerleaders potrójnymi Mistrzyniami Polski (VIDEO)

Ponad 100 zespołów tanecznych z całego kraju wzięło udział w Gdyni w XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaderek. Świetnie spisały się cheerleaderki z Flimero Tyczyn, wygrywając wszystkie kategorie w których wystartowały.

event Wydarzenie: Otwarte Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych F1N

Już 19 marca br. Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Tarnobrzegu zamieni się w lotnisko. Spotkają się tu modelarze by walczyć o punkty do klasyfikacji końcowej Pucharu Polski w zawodach modeli halowych F1N. Każdy zawodnik wykona dziewięć rzutów modelem w trzech turach (po trzy loty w jednej turze). Sędziowie-chronometrarzyści będą mierzyć czas lotu modelu od wyrzutu