środa, 22 listopada 2017

Oliwia Sybicka zwyciężczynią Kids Cup w Katowicach

W katowickim Spodku odbyły się IV Mistrzostwa Katowic „KIDS CUP” o Puchar Prezydenta Miasta. W turnieju Tenis 10 najlepszą okazała się tenisistka MKT Stalowa Wola Oliwia Sybicka.

Była to oficjalna impreza towarzysząca turniejowi WTA – KATOWICE OPEN 2016. Podopieczna trenera-koordynatora Włodzimierza Pikulskiego wzięła udział w kategorii czerwonej zdobywając I miejsce, a puchar wręczyła jej obecnie 45. rakieta świata Alizé Cornet.

Do rozgrywek w kategorii czerwonej przystąpiło 19 dziewcząt z całej Polski, które zostały podzielone na cztery grupy. Oliwia w swojej grupie zakończyła mecze wynikami: 10:3, 10:7, 10:2. W ćwierćfinale pokonała Hannę Kołak 10:6, następnie w półfinale Sarę Husar 10:5, a w finale Roksanę Kapuścińską 10:6.

Nagrodą główną dla zwyciężczyni były trzy bilety VIP na niedzielny finał turnieju WTA – KATOWICE OPEN 2016.

Źródło: Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola

• sport Rzeszów

Gratulacje dla Oliwki. Podkarpacie zdominowało ten turniej. 2 miejsce zajęła w tej kategorii Roksana Kapuscińska (RKT ABC Rzeszów). W kategorii do 7 lat (niebieskiej) 3 miejsce dla Kajetana Kolbusza ( KS Czarni Rzeszów), w kategorii pomarańczowej do lat 9 trzecie miejsce Milena Zając (KS Czarni Rzeszów. W kategorii zielonej do lat 10 Alan Ważny ( KS Czarni Rzeszów) 2 miejsce. Gratulacje dla wszystkich młodych tenisistów. Pokazali moc Podkarpacia. Gratulacje dla trenerów i rodziców.