niedziela, 28 maja 2017

Halowe Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów

Wyniki
format_list_numbered

W miniony weekend w hali tenisowej MKT Stalowa Wola rozegrano Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Kadetów. W turnieju udział wzięło 11 zawodników z Krosna, Rzeszowa i Stalowej Woli.

Mistrzem Podkarpacia w grze pojedynczej został aktualnie 4 zawodnik do lat 16 w Polsce – Gabriel Biliński (NST Rzeszów), który zwyciężył w finale zawodnikiem gospodarzy – Miłoszem Sroką 6:0, 6:2. W meczach półfinałowych Gabriel wygrał z Karolem Kandeferem (KAT Prince Krosno) 6-0, 6-1, a Miłosz, po niezwykle zaciętym – trwającym ponad 2,5 godziny – pojedynku pokonał kolegę klubowego – Marcina Gancarczyka 1-6, 6-2, 7-5.

W grze podwójnej najlepsza okazała się para Gabriel Biliński/Antoni Mierzwa, która w decydującym pojedynku zwyciężyła z parą Aleks Majewski/Miłosz Sroka 6-3, 6-0. Brązowy medal zdobyły pary Marcin Gancarczyk/Maciej Gawlak i Karol Kandefer/Przemysław Sioda.

Finaliści gry podwójnej: od lewej Antoni Mierzwa, Gabriel Biliński, Aleks Majewski i Miłosz Sroka

Na zdjęciu nagłówkowym: Finaliści gry pojedynczej: od lewej Miłosz Sroka i Gabriel Biliński.